Стівен Кінг розповів про сварку з Джоан Роулінг

Стівен Кінг розповів про сварку з Джоан Роулінг

Стівен Кінг розповів про сварку з Джоан Роулінг
.

Американський письменник Стівен Кінг розповів подробиці своєї сварки з авторкою серії книг про Гаррі Поттера Джоан Роулінг через дискусію про трансгендерних людей. Про це повідомляє The Daily Beast.

Кінг розповів, що письменниця заблокувала його в Twitter і видалила старий пост, в якому хвалила колегу. Це сталося тому, що у 2020 році автор горорів висловився на підтримку трансгендерів. Тоді шанувальники поцікавилися у нього, що він думає з приводу скандалу навколо Роулінг, на що Кінг відповів, що кожен має право висловлювати свою думку.

"Вона думає, що трансжінки становлять небезпеку або вони чомусь не є жінками, або якась у неї ще там проблема з ними. Наприклад, ідея про те, що хтось, хто маскується під жінку, може напасти на справжню жінку в туалеті – якщо Роулінг вірить в це, у неї є право на власну думку. Але коли я висловив свою, вона розлютилася на мене", – зазначив Кінг.

Стівен Кінг розповів про сварку з Джоан Роулінг
Джоан Роулінг. АР

Що відомо

  • Британську письменницю Джоан Роулінг не вперше звинувачують у трансфобії (негативна реакція на прояви трансгендерності, а також соціальні явища, що з нею пов'язані).
  • Наприкінці 2019 року Роулінг підтримала активістку і дослідницю Майю Форстейтер – її робочий контракт не продовжили через твіти про те, що трансгендерні жінки не можуть вважатися справжніми жінками.
  • Влітку 2020 року вона висміяла авторську колонку із заголовком "Точка зору: після COVID-19 потрібно створити більш справедливий світ для людей, які менструюють". Роулінг пожартувала, що автор колонки забув слово "жінка". Як наслідок її звинуватили в трансфобії.
  • У червні 2020 року британський актор Деніел Редкліфф, який грав головну роль у франшизі “Гаррі Поттер”, розкритикував Джоан Роулінг за її висловлювання про людей, які змінюють стать. “Трансгендерні жінки – це жінки”, – написав актор Деніел Редкліфф на сайті організації The Trevor Project, яка підтримує молодих представників ЛГБТ.
На початок