Співачка Grimes продала колекцію цифрового мистецтва на мільйони доларів за 20 хвилин

Співачка Grimes продала колекцію цифрового мистецтва на мільйони доларів за 20 хвилин

Співачка Grimes продала колекцію цифрового мистецтва на мільйони доларів за 20 хвилин
.

Канадска співачка Grimes (справжне ім'я – Клер Буше) 28 лютого виставила на продаж колекцію цифрових творів мистецтва, створених разом зі своїм братом Маком Буше. Колекцію з 10 різних об'єктів розпродали на аукціоні у Nifty Gateway протягом пів години за 6 мільйонів доларів – повідомляє the Verge.

Об'єкти з колекції WarNymph Collection Vol 1 є NFT-токенами: унікальними криптоодиницями, які не можна відтворити або обміняти. Деякі твори супроводжуються спеціально записаними треками "Mars Theme", "Ærythe" і "Anhedonia".

На сайті аукціону вказано, що малюнки розповідають про богиню, яка бореться із занепадом у вигаданому світі. Найдорожчу роботу – "Death of the Old" – придбали за $388 тисяч. Більшість робіт продавалися не в єдиному екземплярі.

Частину коштів співачка передасть організації Carbon180, яка займається програмами зі зниження рівня викидів парникових газів.

Що відомо

  • Абревіатура NFT походить від англійського "non-fungible tokens", що можна перекласти як "невзаємозамінні токени". Їх особливість полягає в назві – кожна така монета унікальна. За допомогою NFT токенів розробники розв'язали проблему забезпечення прав власності цифрових об'єктів.
  • Співавтор анімаційного серіалу "Рік і Морті" Джастін Ройланд продав дебютну колекцію кріптоарту за 1300 ETH (близько $ 1,65 млн) на аукціоні Nifty Gateway.

Читайте також

Мистецтво, створене для Інтернету та з Інтернету: що ми знаємо про нет-арт

Не виходячи з дому. Добірка онлайн-музеїв з різних частин світу

Christie's вперше виставить на торги предмет мистецтва, який не має фізичного втілення

На початок