У Помпеях археологи знайшли вцілілу церемоніальну колісницю

У Помпеях археологи знайшли вцілілу церемоніальну колісницю

У Помпеях археологи знайшли вцілілу церемоніальну колісницю
pompeiisites.org

Італійські археологи знайшли поблизу давньоримського міста ПомпеїПомпеї — давньоримське місто, яке загинуло внаслідок виверження вулкана Везувію 24 серпня 79 року нашої ери та лежало під попелом до 16 століття. Воно знаходиться поблизу сучасного Неаполя. Наразі ця територія є музеєм просто неба, що внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. чотириколісну карету, яку використовували для різноманітних церемоній.

Як повідомляє ВВС, колісницю знайшли у дворівневому портику, з'єднаному зі стайнями на старовинній віллі в Чівіта-Джуліана, на північ від стін стародавнього міста. Знахідка чудово збереглася, але на те, щоб її вилучити, знадобилися тижні через крихкість конструкції. Експерти вважають, що колісниця, ймовірно, використовувалась під час урочистих заходів та парадів.

"Це надзвичайне відкриття, яке сприяє нашому розумінню стародавнього світу", — сказав директор археологічного центру Помпеї, професор Массімо Осанна.

Що відомо

  • У Ватикані археологи знайшли гробниці та похоронні вівтарі, які датуються періодом правління давньоримських імператорів з династії Юліїв-Клавдіїв.
  • Італійські археологи знайшли рештки двох чоловіків, які загинули внаслідок виверження вулкана майже дві тисячі років тому в давньоримському місті Помпеї.
  • На території Туреччини археологи розкопали могилу давньогрецького поета та астронома Арата, який жив у 315 році до нашої ери. Йому належать астрономічна поема "Явища".
  • Археологи знайшли під мексиканським містом нові частини ацтекської вежі з черепів.
На початок