Укрпошта випустила ексклюзивні конверт та марку до 150-річчя Лесі Українки

Укрпошта випустила ексклюзивні конверт та марку до 150-річчя Лесі Українки

Укрпошта випустила ексклюзивні конверт та марку до 150-річчя Лесі Українки
Укрпошта

Укрпошта випустила ексклюзивні конверт та марку із зображенням Лесі Українки до 150-річчя дня народження поетеси.

Про це повідомляє пресслужба Укрпошти.

Портрет Лесі Українки на ексклюзивному конверті створений у техніці постеризації. Він нагадує напрямок мистецтва поп-арт та роботи одного із його основоположників – художника українського походження Енді Воргола. На конверті викарбувані найвідоміші рядки із віршів поетеси.

Укрпошта випустила ексклюзивні конверт та марку до 150 річниці Лесі Українки
Спецконверт та марки до річниці Лесі Українки. Міністерство інфраструктури України

"Укрпошта експериментує з новими підходами у філателії. І саме поєднанням минулого та сучасного став цей конверт. У дизайні використані digital-тренди в стилістиці соцмереж, а не традиційне класичне зображення. Ми залучаємо художників із сучасним баченням, і я вдячний авторові концепту конверту і штемпелів спецпогашення, художникові Володимиру Тарану, який зумів так поєднати дві епохи", – розповів генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

За повідомленням Укрпошти, одночасно з випуском конверту 25 лютого у місцях, де народилася та жила поетеса, відбудуться спеціальні погашення – у м. Новоград-Волинський Житомирської області, с. Колодяжне Волинської області, м. Гадяч Полтавської області та у м. Києві. Для цього виготовлено 4 поштові штемпелі, 2 з яких прикрашено написом "Леся з нами :)", а на двох інших розміщено цитату із "Лісової пісні": "Ні, я жива, я вічно буду жити".

Що відомо

  • 25 лютого в Україні відзначають 150 років від дня народження легендарної поетеси та письменниці Лесі Українки.
  • Українська студія Animagrad (FILM.UA Group) представила новий тизер-трейлер повнометражного анімаційного фільму "Мавка. Лісова пісня". Прем’єра відео приурочена до 150-річного ювілею всесвітньо відомої письменниці Лесі Українки, який країна відзначає у 2021 році.

На початок