Російські окупанти продали винзавод "Коктебель" на аукціоні в Криму

Російські окупанти продали винзавод "Коктебель" на аукціоні в Криму

Російські окупанти продали винзавод "Коктебель" на аукціоні в Криму
. unsplash

Завод марочних вин "Коктебель" в окупованому Криму 26 січня продали на аукціоні за 110,2 млн рублів (понад 40 млн гривень). Його приватизувало саме ТОВ "Завод марочних вин "Коктебель".

Про це повідомляє Суспільне Крим.

"Переможцем аукціону в електронній формі визнаний учасник № 538005 - Товариство з обмеженою відповідальністю "Завод марочних вин Коктебель", який запропонував в ході проведення торгів найвищу ціну лота № 1 в розмірі 110 178 094 рублів 77 копійок (з урахуванням ПДВ)", – йдеться на офіційному сайті Росії для розміщення інформації про проведення торгів.

До аукціону допустили дві компанії та одна фізособа: орендаря ТОВ "Завод марочних вин "Коктебель", компанію "НТЦ "Крісталлкор" з Санкт-Петербурга, а також - фізособу Андрія Шкловського, який є засновником ТОВ "Бонусмолл" в Пермі.

Як розповів Суспільному адвокат Борис Бабін, таким чином, "через фейковий аукціон "Коктебель" офіційно переписали на господаря заводу.

"Це дуже ласий шматок, який доволі давно підпав під фактичне управління величезної мафіозної структури російської, яка здійснює обіг лікеро-горілчаної продукції, і її очолює пан Наришкін. Він за сумісництвом, до речі, є головою служби зовнішньої розвідки РФ. В його інтересах, в його бенефіціарах, наразі, відбувся відповідно, нібито, продаж фейковий. Насправді експерти тимчасової реінтеграції Криму вже писали, приблизно, пів місяця тому, що саме так і станеться", – зазначив адвокат.

Що відомо

  • У листопаді цього року окупаційна влада Криму виставила на продаж 100% акцій найстарішого і найбільшого винного комбінату півострова "Масандра". Аукціон має відбутися 14 грудня 2020 року.
  • МЗС закликало країни світу не брати участі в приватизації "Масандри".
  • Зрештою "Масандру" продали на аукціоні компанії "Південний проєкт", яку пов’язують із бізнесменом з оточення Путіна Юрієм Ковальчуком, за 5,327 млрд рублів (72,8 млн доларів).
  • Голова прокуратури АРК оголосив привласнення "Масандри" Росією воєнним злочином.
  • Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих готує пакет санкцій щодо усіх осіб, причетних до приватизації винзаводу "Масандра" в окупованому Криму.
На початок