Військові колективи зробили кліп на сюїту кримськотатарських народних пісень до десятиріччя спротиву окупації Криму

Військові колективи зробили кліп на сюїту кримськотатарських народних пісень до десятиріччя спротиву окупації Криму

Кліп із сюїтою кримськотатарських народних пісень
Кліп із сюїтою кримськотатарських народних пісень. Фото: YouTube/Ісмаїл Курт-Умер

Військові колективи Збройних Сил України до десятиріччя спротиву окупації Криму, 26 лютого, зробили сюїту кримськотатарських народних пісень, які створені впродовж останніх 80 років. На твір зробили кліп з різних міст України.

Читайте цей матеріал кримськотатарською

Про це Суспільне Крим повідомив соліст Ансамблю ЗСУ, кримчанин Ісмаїл Курт-Умер, який виступив автором ідеї та продюсером кліпу.

"ЗСУ в особі 8 славетних військових колективів та вся Україна в особі 6 великих українських міст висловлює підтримку Криму та кримськотатарському народу", — наголосив він.

Сюїту кримськотатарських народних пісень зробив кримський татарин, підполковник Сафет Джемалядінов. Коли Курт-Умер почув цей твір, то вирішив зробити на нього кліп у підтримку Криму та кримськотатарського народу до Дня спротиву окупації АРК. У цьому його підтримав начальник військово-музичного управління ЗСУ полковник Ігор Кішман.

"Він посприяв тому, щоб військові колективи України прийняли участь в цьому проєкті. Після цього я з фільмейкером Стасом Черкасом відправилися у відрядження по всій Україні і фільмували кожен колектив, кожне місто. Також я запросив кримськотатарську художницю Феріде Куртмамедову прийняти участь у проєкті та через свою творчість показати про що грають військові у кліпі", — розповів Курт-Умер.

У кінці кліпу з'являється картина з пейзажем Криму, написаною Куртмамедовою. Її днями планують подарувати президенту України від Криму та кримськотатарського народу.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та у Facebook

На початок