Ми маємо боротися за людей у Криму та в усіх інших окупованих частинах України — Зеленський

Ми маємо боротися за людей у Криму та в усіх інших окупованих частинах України — Зеленський

Президент України Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський. Фото: ОП

Президент України Володимир Зеленський на відкритті форуму "26-2-14: Війна почалась у Криму" заявив, що з 26 лютого 2014 року дуже багато змінилось. Він зауважив, що Україна може завершити війну на своїх умовах, повернувши Крим та інші окуповані території та притягнувши Росію до справедливої відповідальності за скоєне. Але для цього треба боротися.

Читайте цей матеріал кримськотатарською

Про це він повідомив на відповідному форумі.

"Війни завершуються по-справжньому, чесно, коли зло, яке їх породило, вдається загасити. Саме тому відчуття справедливості, прагнення миру мають йти поруч. Це вимагає, зокрема, не забувати про Крим, боротися про Крим, чинити спротив тому злу, яке Росія принесла в Крим, а далі спробувала рознести всією Україною і хоче поширити також на землях інших народів. Ми маємо нарощувати реальну протидію російському злу, на всіх рівнях , в усьому світі. Ми маємо боротися за людей у Криму та в усіх інших окупованих частинах України. Ми маємо боротися за повне відновлення сили міжнародного права, сили щодо Криму, а отже й будь-якої іншої землі", — зазначив український лідер.

Він додав, що українці мають також боротися за фундаментальне право кримськотатарського народу жити у своєму домі.

За словами глави української держави, необхідно гасити російський реваншизм — фактично завершувати війну.

"Дякую всім, хто не забуває про Крим, хто допомагає нашим зусиллям щодо Криму. Хто допомагає нашим воїнам. Хто бореться у Криму проти окупантів. Хто не віддає власної душі російському злу. Хто допомагає звільняти людей, які були репресовані російським режимом, хто підтримує цих людей і зберігає їхню віру – віру у справедливість, в її силу, в Україну. Повернення всіх наших полонених, повернення всіх депортованих з України, повернення кримських політичних в’язнів є нашим безумовним пріоритетом. І я вдячний усім країнам, які нам із цим допомагають", — наголосив Зеленський.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та у Facebook

На початок