Ірина Фаріон прокоментувала інцидент зі студентом з Криму і заявила про намір звернутися в СБУ

Ірина Фаріон прокоментувала інцидент зі студентом з Криму і заявила про намір звернутися в СБУ

Ірина Фаріон прокоментувала інцидент зі студентом з Криму і заявила про намір звернутися в СБУ
Ірина Фаріон. Фото: УНІАН

Мовознавиця і екснардепка Ірина Фаріон прокоментувала затримання кримського студента після публікації його листа в своїх соцмережах. Вона заявила про "провокації" Федеральної служби безпеки Росії та намір звернутися до СБУ.

Про це Фаріон написала у своїй колонці для "Української правди".

Крім того, колишня депутатка наголосила, що студент з Криму "мав би знати про небезпеку підписуватися власним прізвищем".

"Якщо цей студент, що вмент відхрестився від своїх слів, реально з Криму, то він точно мав би знати про небезпеку підписуватися власним прізвищем. Попри те, він чомусь це зробив, і НЕ вказав, аби не ширити його допису публічно, про що деякі дописувачі зазначають і, як вислід, їхні дописи публікую анонімно. Чи не свідчить це про сплановану провокацію ФСБ, підкинуту вже цього тижня, коли попередня понеділкова атака, яка тривала на всі мої обліковники, з тріском провалилася. Особливий провал стосувався бажання втягнути в якісь ефемерні акції протестів студентів Львівської політехніки", — написала Ірина Фаріон.

Також мовознавиця заявила про намір звернутися в Службу безпеки України через звинувачення та погрози на її адресу.

Нагадаємо, ексдепутатка та мовознавиця Ірина Фаріон опублікувала скріншот електронного листа від студента з Криму, який став на її бік у мовному скандалі, та не приховала його особисту інформацію. Після цього хлопця затримали окупаційні силовики, а проросійський канал опублікував відео з його вибаченнями.

На цей інцидент також відреагував уповноважений ВР з прав людини Дмитро Лубінець. Він наголосив, що вже звернувся до СБУ з відповідним зверненням, адже Фаріон не лише вчинила кримінальне правопорушення, але й підіграла окупантам.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram, Viber та у Facebook

На початок