Скільки пенсіонерів працюють на комунальних підприємствах Чернівців та на яких посадах

Скільки пенсіонерів працюють на комунальних підприємствах Чернівців та на яких посадах

Важливо
КП "Чернівцітеплокомуненерго"
Працівник КП "Чернівцітеплокомуненерго". facebook/МКП "Чернівцітеплокомуненерго"

На найбільших комунальних підприємствах Чернівців від 26 до понад 40% робітників – це працівники пенсійного віку. Найбільша частка – на теплокомуненерго.

Суспільне Чернівці розповідає, який відсоток комунальників міста — люди пенсійного віку, та які вони посади обіймають. Це дані станом на травень, які ми отримали у відповідь на запити.

"Чернівцітеплокомуненерго"

Майже 41% робітників пенсійного віку працюють у теплокомуненерго. Це 94 людини, що на 5% більше, ніж було два роки тому. Торік таких працівників було майже сто, але більшою була й загальна кількість робітників.

Переважно вони працюють слюсарями з обслуговування тепломереж чи ремонту котелень, операторами котельні, водіями, токарями та електромонтерами.

"Чернівціводоканал"

Понад 230 працівників водоканалу – пенсійного віку. Це 37,8% від загальної кількості персоналу й на 2,5% менше, ніж було торік. Вони обіймають майже пів сотні різних посад. Зокрема, працюють слюсарями, лаборантами, машиністами, операторами, майстрами зміни, прибиральниками, інженерами та електромонтерами.

Також серед них є головний енергетик, начальник лабораторії, юрисконсульт та вповноважений з антикорупційної діяльності.

"Чернівецьке тролейбусне управління"

Найбільше працівників пенсійного віку працювали у тролейбусному управлінні у 2022 році – 27% або 127 людей. Впродовж двох років ця кількість змінювалася:

  • 99 людей у 2023 році, що становить 23% від загальної кількості працівників;
  • 120 робітників у 2024 році, тобто 26%.

Найбільше з них працюють водіями автобусів та тролейбусів.

"Містосервіс"

Зі 152 працівників підприємства "Містосервіс" пенсійного віку є майже 40 – це 25,7% від загальної кількості та майже стільки ж, як торік. Водночас у 2022 році працівників пенсійного віку було майже 27%.

Вони переважно прибирають та утримують будинки з прилеглими територіями.

"Міськсвітло"

15 робітників пенсійного віку є на підприємстві "Міськсвітло", це на 5 більше ніж у двох попередніх роках. Частка таких працівників становить 36,5% від загальної кількості. Вони обіймають посади водіїв, електромонтерів, двірників та чергових.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села команді Суспільне Чернівці — пишіть на пошту редакції новин: [email protected].

На початок