У Чернівцях музикант гурту ТНМК Фоззі представить свій новий роман "Хеві-метал"

У Чернівцях музикант гурту ТНМК Фоззі представить свій новий роман "Хеві-метал"

Фоззі
Олександр Фоззі Сидоренко. Фото: Instagram/metamorefozzey

25 травня у Чернівцях відбудеться зустріч з письменником та музикантом, учасником гурту "Танок на Майдані Конґо" Олександром Фоззі Сидоренком. На зустрічі він представить свій новий роман "Хеві-метал" та перевидання книги "Червоні хащі".

Про це в коментарі Суспільному повідомила модераторка зустрічі піар-менеджерка Лілія Шутяк.

Зустріч відбудеться о 16:00 у медіа-центрі "Belle Vue", що на вулиці Ольги Кобилянської, 2.

Книга "Хеві-метал" — це новий роман Олександра Сидоренка, який вийшов у "Видавництві Старого Лева". "Ця книжка — про життя за лаштунками шоубізнесу і про життя після шоу. Реальність диктує свої умови, в яких складно вижити, самореалізуватись, зберегти взаємини, відрізнити фальш від правди, не зрадити себе, а ще — зробити вибір. Бо цей вибір може бути дуже несподіваним",йдеться в описі до книги на сайті видавництва.

Також на зустрічі з письменником обговорюватимуть і іншу його книгу — "Червоні хащі". Вперше ця книга вийшла у 2019 році. Зараз її тираж закінчився і у видавництві зробили перевидання роману.

"Це книжка про те, як віднайти загублений або забутий чи вичерпаний роками сенс життя. Це історія мешканців будинку для людей похилого віку, який стоїть посеред лісу біля Черкас".

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected]

На початок