Безкоштовна психологічна допомога: де отримати буковинцям

Безкоштовна психологічна допомога: де отримати буковинцям

Де буковинці можуть отримати безкоштовну психологічну допомогу
Безкоштовна психологічна допомога для буковинців. Зображення ілюстративне: Freepic

Буковинці можуть отримувати психологічну допомогу безкоштовно. Консультації з психологом можна проходити у центрах або отримати онлайн. Суспільне Чернівці зібрало список центрів та онлайн платформ, де можна отримати безкоштовну допомогу психолога. Дані надали в департаменті соцполітики Чернівецької міськради та пресслужбі ОВА.

Центр допомоги врятованим

Це державна установа, де безкоштовну допомогу можуть отримати люди, що виїхали з зони бойових дій або тимчасово окупованих територій. Там можна отримати консультацію психолога. Звернутись можна у Чернівцях за адресою вулиця Головна, 128.

Центр психічного здоровʼя

У Чернівецькій міській поліклініці №1 працює центр психічного здоровʼя. У ньому працює пʼятеро фахівців. До психолога можна звернутися з 14 років за направленням від сімейного лікаря. Можна відвідувати групові або індивідуальні сесії. Звернутись можна за номером телефону: +38 050 820 0808.

Простір "Вільна"

Вільна — простір для жінок і дівчат, де також можна проходити індивідуальні та групові сесії з психологом. Жінки також можуть отримувати професійні навички та відвідувати тренінги. Він розташований у Чернівцях на вулиці Героїв Майдану, 66. Простір працює з середи по неділю з 11:00 до 20:00. Про події розповідають у Telegram-каналі простору.

Центр соціальних служб

Міський центр соціальних служб також надає безкоштовну психологічну підтримку для жителів Чернівецької територіальної громади. Він розташований у Чернівцях на вулиці Сімовича, 19. Звернутись можна за номером телефону: 52-64-34.

Хаб "Вона"

У хабі "Вона" безплатні індивідуальні та групові сесії можуть проходити жінки від 18 років. Для цього потрібно звернутись за номером телефону: +38 095 115 95 62.

Карітас

У кризовому центрі "Карітас" можна отримати індивідуальні та групові консультації. Також психолог проводить сесії для дітей та сімейні консультації. Можна отримати до 10 безкоштовних консультацій. Звернутись можна за номером телефону: +38 067 289 81 80.

Також безкоштовну психологічну допомогу можна отримати онлайн.

Mental Help

Онлайн платформа надає безкоштовну психологічну допомогу для українців. На платформі можна обрати психолога з 16 спеціалістів і безплатно отримати до 10 консультацій. Зустрічі відбуваються в онлайн форматі.

Поруч

Проєкт надає психологічну підтримку дітям та молоді від 14 до 21 року, їхнім батькам і опікунам, а також людям, які працюють з дітьми. Програма передбачає до 5 групових або індивідуальних зустрічей в онлайн форматі.

UA Mental Help

Безкоштовну психологічну допомогу можуть отримати українці, що постраждали від війни. Для цього потрібно заповнити анкету на сайті. Можна отримати до 10 безплатних консультацій.

SafeRoom

Це проєкт, який надає психологічну допомогу підліткам від 14 років в онлайн форматі. Зустрічі відбуваються в групах або індивідуально. Щоб долучитись, потрібно заповнити форму на сайті.

Розкажи мені

Платформа надає безкоштовну консультацію з психологом тривалістю 30-60 хвилин. Для цього потрібно залишити заявку на сайті.

Teenergizer

Безкоштовну консультацію можуть отримати підлітки, для цього потрібно залишити запит на сайті. За консультацією можна звернутися повторно.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок