Бригадний генерал з Чернівців очолив війська оперативного командування "Захід": що про нього відомо

Бригадний генерал з Чернівців очолив війська оперативного командування "Захід": що про нього відомо

Бригадний генерал Володимир Шведюк
Бригадний генерал Володимир Шведюк. facebook/Оперативне командування "Захід"

Бригадний генерал з Чернівців Володимир Шведюк став командувачем військ оперативного командування "Захід". Раніше він був військовим комісаром обласного військкомату.

Про це повідомив обласний центр комплектування у Facebook.

Що відомо про Володимира Шведюка

Генералу Володимиру Шведюку 54 роки. Під час військової служби, зокрема, був начальником штабу танкового полку у Сторожинці та начальником штабу окремої бригади берегової оборони ВМС у Сімферополі. Про це повідомили на Facebook-сторінці обласного ТЦК.

У вересні 2006 року військовий вийшов на пенсію, втім згодом працював на державній службі в Представництві Президента України в АР Крим. Має ранг держслужбовця.

У квітні 2015 року добровольцем повернувся в ЗСУ – його призначили на посаду начальника штабу-першого заступника командира 59 окремої мотопіхотної бригади. Рік брав участь в АТО на Луганському напрямку.

У травні 2016 року його призначили на посаду військового комісара Чернівецького обласного військового комісаріату.

На початку повномасштабного вторгнення Шведюк обіймав посаду заступника командувача Сил територіальної оборони. З березня 2022 року став командувачем штабу одного з угруповань військ на східному напрямку.

Що відомо про командування "Захід"

  • Оперативне командування “Захід” — оперативне об'єднання Сухопутних військ Збройних Сил України у західній частині України на території 8 областей. Територія відповідальності: Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька та Чернівецька області.
  • Із серпня 2021 року оперативне командування "Захід" очолював Сергій Літвінов.

Повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села команді Суспільне Чернівці — пишіть на пошту редакції новин: [email protected]

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

На початок