У Чернівцях міністр енергетики прокоментував, чи готова Румунія надати ППО для захисту Дністровської ГЕС

У Чернівцях міністр енергетики прокоментував, чи готова Румунія надати ППО для захисту Дністровської ГЕС

міністр енергетики герман галущенко
Міністр енергетики Герман Галущенко. Міненерго

Уряд консультується із західними партнерами, щоб надати засоби протиповітряної оборони для захисту Дністровської ГЕС. Це пов'язано з потребою захистити станцію від російських обстрілів.

Про це на Конгресі місцевих та регіональних рад у Чернівцях сказав міністр енергетики Герман Галущенко у відповідь на запитання Суспільного.

За його словами, у зв'язку зі спробами російських військових влучити по Дністровській ГЕС, необхідно захистити станцію системами ППО.

"Це важливо. Якщо щось станеться з цим об'єктом, це вплине не тільки на Україну. Сподіваюся, західні партнери погодяться надати необхідні засоби ППО. Консультації тривають. Спроби вдарити [по станції] повторювалися декілька разів. Це означає, що ціль у ворога є", – каже Галущенко.

Раніше президент Зеленський у Telegram повідомив, що під час зустрічі з Президентом Румунії Клаусом Йоханнісом обговорили взаємодію в оборонній сфері. Зокрема, російські обстріли Дністровської ГЕС й потребу у посилення української ППО.

Що відомо про Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України

  • Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України створений для сприяння ефективному завершенню реформи місцевого самоврядування. Взаємодіє з державними органами, органами місцевого самоврядування, їхніми всеукраїнськими асоціаціями та міжнародними організаціями.

Повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села команді Суспільне Чернівці — пишіть на пошту редакції новин: [email protected]

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

На початок