У Чернівцях президент Зеленський зустрівся з представниками Світового конгресу українців: що обговорювали

У Чернівцях президент Зеленський зустрівся з представниками Світового конгресу українців: що обговорювали

володимир зеленський
Володимир Зеленський на зустрічі в Чернівцях. Фото: сайт президента України

У Чернівцях Президент України Володимир Зеленський зустрівся з представниками Світового конгресу українців, які прибули з Бухаресту. Зокрема, обговорили потребу у міжнародній підтримці України.

Про це Зеленський повідомив у Telegram.

Під час зустрічі обговорили потребу в допомозі від західних партнерів, особливо США. Також розповів, що конгрес підтримує освітні програми для українських дітей.

"Дітям дуже важливо не втратити українську культуру — програми, книжки, мова. Хотілося б зрозуміти, де ви нам можете допомогти. Я впевнений, ви це робите, питання, як ми можемо це збільшити, бо ми потім хочемо повертати наших дітей в Україну і відбудовувати державу, бо вона для них", – розповів президент.

В Офісі президента повідомили, що Зеленський провів зустріч із делегацією Світового конгресу українців у межах саміту конгресу. У ньому беруть участь понад 200 очільників і представників українських громад із 55 країн світу.

Зокрема, Зеленський наголосив на важливості роботи конгресу з урядами, парламентами та громадами інших країн, щоб забезпечувати міжнародну підтримку України.

Повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села команді Суспільне Чернівці — пишіть на пошту редакції новин: [email protected]

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

На початок