Де Чернівціобленерго відключатиме електрику за борги споживачів у березні

Де Чернівціобленерго відключатиме електрику за борги споживачів у березні

Де Чернівціобленерго відключатиме електрику за борги споживачів у березні
. Фото: Суспільне Чернівці

Відсьогодні, 4 березня, майже 800 буковинцям можуть відключити електрику за борги, більшість з них – у Чернівцях. Ці споживачі заборгували за електропостачання майже 8 мільйонів гривень.

Про це повідомили у Telegram обленерго.

Наразі у списках на відключення перебувають 775 споживачів, 589 з них – жителі Чернівців. Йдеться про споживачів, які станом на березень мають найбільше боргів. Загальний борг становить 7,8 мільйона гривень.

Де відключатимуть електрику

  • 4-7 березня – обленерго працюватиме за списком зі 186 споживачів у всіх районах області, крім Путильської та Сокирянської дільниць.
  • з 11 березня й до кінця місяця – за борги відключатимуть електрику у Чернівцях.

Загалом з 24 січня в області електрику відімкнули 535 споживачам. Ще майже 330 споживачів погасили борг вчасно, тому їх відкликали зі списків.

Чому відключають електрику

  • 29 січня у Чернівціобленерго почали відключати електропостачання за борги жителів міста Чернівці. Це можуть робити, бо Кабмін скасував мораторій на відключення, який діяв від початку повномасштабної війни.
  • Енергопостачальна компанія надала Обленерго списки на відключення 895 абонентів Чернівецької області (з них у Чернівцях – 417 споживачів) на загальну суму заборгованості у 15 мільйонів 745 тисяч гривень.

Повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села команді Суспільне Чернівці — пишіть на пошту редакції новин: [email protected]

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

На початок