Зі складу виконкому у Чернівцях планують виключити Сергія Андрущака: яка причина

Зі складу виконкому у Чернівцях планують виключити Сергія Андрущака: яка причина

Зі складу виконкому у Чернівцях планують виключити Сергія Андрущака: яка причина
Сергій Андрущак. Джерело: facebook/Serj Andrushchak

У Чернівцях планують виключити зі складу виконавчого комітету Сергія Андрущака. Проєкт рішення про це подав міський голова, бо Андрущак не відвідав більшість засідань виконкому.

Про це Суспільному повідомили у пресслужбі міської ради.

За інформацією пресслужби, торік у міськраді провели 30 засідань виконавчого комітету. З них Андрущак відвідав п'ять.

Що каже Андрущак

У коментарі Суспільному Сергій Андрущак розповів, що від початку повномасштабного вторгнення більшість часу перебуває на півдні країни, бо працює у складі міжнародної гуманітарної місії. Каже, про причини відсутності у місті повідомляв телефоном перед кожним засіданням виконкому.

"У складі виконкому є кілька членів, які з впровадженням воєнного стану не мають можливості брати участь в очних засіданнях, у тому числі й через службу в ЗСУ. Така ж ситуація є й у роботі сесії міськради: хтось із депутатів через це склав повноваження, а хтось намагається періодично приїздити на сесію або долучатися до голосування онлайн", – каже Андрущак.

Згідно з регламентом, у період надзвичайних ситуацій засідання виконавчого комітету можна проводити дистанційно через відеозв'язок, якщо це погодить міський голова. Водночас це рішення стосуватиметься усіх членів виконавчого комітету – онлайн-присутність одного чи кількох членів не передбачена.

За словами Андрущака, він офіційно не звертався до міськради, щоб проводити засідання онлайн.

"Звернення не направляв, бо це питання внесення змін до Регламенту виконкому, що належить до повноважень міської ради", – каже Андрущак.

Проєкт рішення про виключення Сергій Андрущака зі складу виконавчого комітету мають розглянути на сесії 29 лютого.

Що відомо про Андрущака

Сергій Андрущак увійшов до складу виконкому у 2020 році. Тоді ж балотувався на місцевих виборах до міської ради від партії "Пропозиція", однак до ради не пройшов.

Андрущак – колишній керівник міського відділу міжнародних відносин. Також був радником ексмера Чернівців Олексія Каспрука.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

На початок