Що змінилося цьогоріч у проведенні мультипредметного тесту: пояснення центру якості освіти у Чернівцях

Що змінилося цьогоріч у проведенні мультипредметного тесту: пояснення центру якості освіти у Чернівцях

Що змінилося цьогоріч у проведенні мультипредметного тесту: пояснення центру якості освіти у Чернівцях
. Світлина ілюстративна. Фото: Суспільне Чернівці

Цьогоріч основна та додаткова сесії національного мультипредметного тесту відбудуться з 14 травня до 19 липня, а замість трьох предметів абітурієнти матимуть тестування з чотирьох. Суспільне Чернівці запитало завідувачку обласного Центру якості освіти Любов Якименко, що змінилося цьогоріч у проведенні НМТ.

З яких предметів тестуватимуть

Цьогоріч абітурієнти складатимуть тестування з чотирьох предметів замість трьох. Обов'язковими будуть українська мова, математика та історія України. Ще один предмет можна буде обрати самостійно.

Скільки триватиме тестування

Раніше тестування відбувалося в один етап, який тривав три години. Наразі вступники виконуватимуть завдання у два етапи, кожен з яких триватиме по дві години.

На першому етапі складатимуть тести з української мови та математики, на другому – історію та предмет на вибір. Між етапами буде 20 хвилин перерви.

Крім цього, цьогоріч в авдиторіях під час тестування буде відеонагляд.

Коли реєструватися на НМТ

Наразі невідомо, коли розпочнеться реєстрація на тестування. За словами Якименко, попередньо це можна буде зробити з березня чи початку квітня. Вступник може зареєструватися самостійно або звернутися для цього до свого навчального закладу чи центру якості освіти в Чернівцях, що на вулиці Аркадія Жуковського, 23 (колишня Горького).

Яким буде пороговий бал

Цьогоріч пороговий бал для складання тестування збільшився. Якщо торік він становив 10% від загальної кількості тестів, то цього року буде 15%.

"Тобто, якщо минулого року з української мови потрібно було виконати правильно 4 тестових завдання, то цьогоріч – 7, з історії – 9, з математики – 5", – каже Якименко.

Що відомо про мультипредметний тест:

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

На початок