Їжа на пару: у Чернівецькій громаді закупили 6 пароконвектоматів

Їжа на пару: у Чернівецькій громаді закупили 6 пароконвектоматів

Їжа на пару: у Чернівецькій громаді закупили 6 пароконвектоматів
. Фото: Суспільне Житомир

Для дитячих садків Чернівецької громади закупили 6 пароконвектоматів за 650 тисяч гривень. Їх встановили у найбільших дитячих садках громади для приготування оновленого меню. У наступному році планують закупити ще 10 схожих пічок.

Про це у коментарі Суспільному розповіла начальниця міського управління освіти Ірина Ткачук.

Пароконвектомати це печі, що можуть максимально вмістити 12 відділень для приготування різної їжі.

“Завдяки тому, що пічки мають багато відділень, там можна одночасно готувати декілька страв. Це економить час на приготування їжі та дозволяє зменшити витрати на електроенергію. Також страви є більш корисними, адже в пічках їх готують без додавання олії. Якщо у наступному році вдасться зекономити, то за ці гроші купимо більше пічок", каже Ткачук.

Пароконвектомати закуповують тільки для дитячих садків, оскільки харчування у школах забезпечують підприємці, з якими заклади уклали договір.

Що відомо про оновлене меню:

З 1 січня у чернівецьких садках оновили меню: ковбасу замінили м’ясом, консервовані овочі – квашеними або свіжими, зменшили кількість солі та цукру в стравах.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок