"Велосипедистів побільшало на понад 60%". Як у Чернівцях облаштовують велоінфраструктуру

"Велосипедистів побільшало на понад 60%". Як у Чернівцях облаштовують велоінфраструктуру

"Велосипедистів побільшало на понад 60%". Як у Чернівцях облаштовують велоінфраструктуру
. Велосипедисти на Центральній площі. Фото: Суспільне Чернівці

У Чернівцях орієнтовно 2,5 тисячі людей користуються велосипедами, самокатами та гіроскутерами. Про це свідчать результати дводенного підрахунку з понад десяти локацій міста, який провела спільнота "NE: Urban". Урбаніст Сергій Момотюк каже, за два роки кількість велосипедистів у Чернівцях збільшилася на понад 60%, попри те, що інфраструктура для проїзду на велосипеді суттєво не покращилася.

Переказуємо розмову в ефірі Українського радіо.Чернівці про те, чи комфортне місто для велосипедистів, що дають результати підрахунків та на яких вулицях з'явиться велоінфраструктура.

Як проводили підрахунок та які результати

Цьогоріч у Чернівцях рахували велосипедистів, користувачів самокатів та людей, які користуються альтернативним транспортом – моноколесами та гіроскутерами. За словами урбаніста та автора Telegram-каналу "Ne: Urban" Сергія Момотюка, користувачів альтернативного транспорту мало, водночас набагато збільшилася кількість людей, які їздять на самокатах.

Людей рахували на найбільш завантажених перехрестях та в'їздах до міста: перехрестя на проспекті Незалежності, Центральній та Соборній площах, поблизу Дріжджзаводу, а також на перетині вулиць Січових Стрільців та Руської, Південно-Кільцевій та Героїв Майдану. Крім цього, волонтери охопили локації за Прутом – Калинівський міст та вулицю Хотинську.

"Через Covid-19 та війну у нас немає детальних підрахунків за 2018 та 2020 роки. Але, якщо порівнювати з літнім підрахунком 2020-го року, то з того часу кількість велосипедистів збільшилася на понад 60%. Також немає суттєвої різниці, скільки людей їздять на велосипедах у вихідні, хоча зазвичай їх більше", – розповідає Момотюк.

За його словами, у суботу більшу кількість велосипедистів зафіксували на проспекті Незалежності, бо багато людей їдуть туди відпочивати. Згідно з підрахунком, залежно від ділянки від 11 до 16% користувачів велосипедів – жінки. Урбаніст каже, такий низький відсоток свідчить про те, що "велоінфраструктуру у Чернівцях важко назвати комфортною та безпечною".

Що кажуть чернівчани

Чернівчанин Павло Бурдяк вже три роки користується електросамокатом як основним видом транспорту. Каже, велоінфраструктура у Чернівцях відсутня, а для користувачів самокатів найболючіша проблема – бруківка.

"За ці роки вже вивчив усі види бруківки: на Головній вона товста з великими прорізами, середня на вулиці Шевченка, а є й маленька декоративна – на ній приємно їхати. Я знаю, де мені краще переїхати на іншу сторону. Навпроти парку [Шевченка] наче зроблена велодоріжка, але вона в жахливому стані", – каже чернівчанин.

Павло долучився до підрахунку як волонтер. Каже, лише біля готелю "Черемош", де перетинаються чотири дороги, за дві години нарахував понад двісті людей – тоді зрозумів, що на тій ділянці потрібна велоінфраструктура.

За словами інспектора відділу архітектури міського Департаменту урбаністики Богдана Старика, завдяки підрахункам зможуть зрозуміти найбільш завантажені місця у Чернівцях, де першочергово варто облаштувати велоінфраструктуру.

"Навряд місто зараз зможе виділити прицільно десяток мільйонів гривень, щоб по всьому місту побудувати виключно велоінфраструктуру, поставивши на другий план питання проїзної частини та тротуарів у місті", – каже Старик.

Де у місті планують облаштувати велоінфраструктуру

Цьогоріч облаштують асфальтовану велодоріжку по вулиці Щербанюка на ділянці від Небесної сотні до вулиці Головної, каже Старик. Там наразі проводять капітальний ремонт вулиці й передбачили виокремлену доріжку, шириною півтора метра, – вона буде відділена від дороги стовпцями, а від пішохідної частини — деревами.

За словами Старика, зараз в усіх проєктах щодо реконструкцій вулиць, враховують потребу в облаштуванні велоінфраструктури. Також у кожному проєкті дитячих майданчиків чи скверів намагаються передбачити велопарковку.

"Зараз проєктують вулицю Головну: від Вокзальної до Каденюка. Коли вулицю реконструюють, на ній будуть велодоріжки, велосмуги та спільні смуги для громадського та велотранспорту – фактично через усе місто передбачена велоінфраструктура", – розповідає Старик.

Торік провели моделювання транспортних потоків на перехресті вулиці Південно-Кільцевої – там планують облаштувати кільцеве перехрестя. Старик каже, можливо, цього року там облаштують й інфраструктуру для велосипедистів. Також проєктують велодоріжку на вулиці Лук'яна Кобилиці.

"Торік частково облаштували велоінфраструктура на вулиці Героїв Майдану – від ринку до зупинки громадського транспорту. Сподіваюся, цьогоріч продовжать реконструкцію вулиці Героїв Майдану: від Соборної площі до вулиці Садової. Тоді вони будуть пов'язані з південною частиною міста", – каже Старик.

Крім цього, після реконструкції Центральної площі на ній буде спільна велопішохідна зона. Також там передбачать парковки для велосипедів та самокатів.

"Коли ми не виділяємо окремого трасування для руху громадського транспорту, то дивно робити через цілу площу декілька асфальтованих доріжок для велосипедів. Коли цей простір переосмислять, то пішоходи та велосипедисти вживатимуться добре. Також по вулиці Головній знизу від будинку корабля й зверху від Соборної площі будуть велосмуги. До центральної площі вони будуть підходити", – каже Старик.

За його словами, також потрібно продумати, як правильно організувати рух велосипедистів вулицям Аксенина та Федьковича. Опісля створили інфраструктуру на Небесній сотні та проспекті Незалежності, бо там широкі хідники, багато людей та велосипедистів. Старик каже: "Питання поділу тротуару на велосмугу та тротуар – щороку все актуальніше".

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок