Аграрії з Буковини можуть податись на співфінансування проєктів з переробки культур

Аграрії з Буковини можуть податись на співфінансування проєктів з переробки культур

Аграрії з Буковини можуть податись на співфінансування проєктів з переробки культур
. Фермери, які збирають пшеницю. Фото: Суспільне Чернівці

У Чернівецькій області аграрії можуть податись на співфінансування проєктів з переробки зернових, олійних та бобових культур. Йдеться про переробку на продовольчі, промислові продукти, корми та біопаливо.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Управління агропромислового розвитку Чернівецької ОДА.

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку планує надати 367 мільйонів гривень для співфінансування 20 фермерських проєктів, терміном впровадження до двох років. Один проєкт отримає від 10 до 36 мільйонів гривень.

Податись можуть:

  • власники фермерських господарств;
  • власники переробних підприємств.

Метою програми є запровадити нові технології переробки зерна, збільшити кількість робочих місць, виробництва та продажів.

Як податись

Надіслати заявку (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) на електронну адресу [email protected] не пізніше 18:00 8 травня. Завантажити повний опис технічного завдання можна за посиланням.

Для охочих поставити запитання та отримати вказівки щодо заповнення заявки, потрібно зареєструватись за електронною адресою до 18:00 2 травня на онлайн-семінар, який АГРО проведе 3 травня з 11:00 до 13:00.

Що відомо

  • Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) – це 7-річний проєкт (2019-2026), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
  • Метою проєкту АГРО є прискорення економічного розвитку сільських громад в Україні, які потребують підтримки, йдеться на сайті міністерства аграрної політики.
На початок