Фракція ОПЗЖ у Чернівецькій облраді заявила про призупинення діяльності

Фракція ОПЗЖ у Чернівецькій облраді заявила про призупинення діяльності

Фракція ОПЗЖ у Чернівецькій облраді заявила про призупинення діяльності
. Суспільне Буковина

Фракція ОПЗЖ у Чернівецькій обласній раді заявила про призупинення діяльності. Вона налічувала шість депутатів та була однією з найменших.

Про рішення фракції йдеться на сторінці у Facebook облради.

Депутати прийняли рішення під час засідання фракції 29 березня. Призупиняють діяльність на період воєнного стану. Шість депутатів написали заяви про вихід із фракції, вони продовжать свою роботу в облраді. Про це у коментарі Суспільному сказав голова фракції ОПЗЖ Михайло Жар.

"Вийшли з фракції, аби продовжити свою роботу для людей", – сказав Жар.

Фракція "Опозиційна платформа – за життя" була однією з восьми представлених в облраді. Згідно із законом про статус депутатів місцевих рад, депутати можуть продовжити свою роботу як позафракційні або долучитись до інших депутатських об'єднань.

Що відомо

  • Президент Володимир Зеленський підписав рішення Ради національної безпеки, яким на час війни призупиняється діяльність 11 політичних партій, зокрема і "Опозиційної платформи — За життя".
  • РНБО призупинило діяльність партій, посилаючись на закон про воєнний стан. Проте остаточне рішення про призупинення діяльності партій має прийняти суд, розповіла Суспільному заступниця міністра юстиції України Валерія Коломієць. Мін'юст готує позовні заяви окремо щодо кожної партії.
На початок