На виборах голови у громаді Буковини переміг секретар Олійник

На виборах голови у громаді Буковини переміг секретар Олійник

На виборах голови у громаді Буковини переміг секретар Олійник
. На фото заступник голови ОДА Богдан Ковалюк (зліва) та Богдан Олійник (посередині). Фото: Кельменецька РДА

Головою Кельменецької громади Чернівецької області обрали Богдана Олійника. До позачергових виборів він був секретарем ради та виконувачем обов'язків голови.

Інформацію про свою перемогу Суспільному підтвердив сам Олійник. Також про це свідчать дані з таблиці, яка опинилась у розпорядженні Суспільного.

Олійник здобув понад 26,5% голосів виборців. Після нього найбільшу підтримку отримала кандидатка Галина Слухінська — 22,3%. Колишній селищний голова Сергій Буняк отримав 19% голосів. Усі інші кандидати мають менш ніж 10%.

Участь у виборах взяло майже сім тисяч виборців, це 27% населення громади.

Богдан Олійник — секретар селищної ради, виконувач обов'язків голови Кельменецької громади. На виборах 2020 року балотувався від "Слуги народу". Раніше очолював Кельменецьку районну державну адміністрацію. На виборах балотувався як самовисуванець.

На виборах голови у громаді Буковини переміг секретар Олійник
Зведені дані з дільниці. Суспільне Буковина

Що відомо

  • Кельменці — це селище міського типу, яке є адміністративним центром Дністровського району Чернівецької області. До Кельменецької громади також входять два десятки сіл.
  • У квітні 2021 року голова Кельменецької селищної ради Сергій Буняк достроково подав у відставку. Тоді у коментарі Суспільному Буняк казав, що вирішив піти з посади з особистих причин. Водночас у коментарі виданню "Молодий Буковинець" говорив, що зробив це через конфлікт з депутатами від партії "Слуга народу". Пізніше у коментарі Суспільному Буняк сказав, що конфлікт вичерпано й балотувався від "Слуги народу".
  • ЦВК призначила дострокові вибори у громаді на 31 жовтня.
  • На голову громади балотувались дев'ять кандидатів. Про них Суспільне повідомляло у матеріалі.

Читайте також

"Ніхто не говорить про економічний розвиток". Яких змін очікують жителі Кельменців після виборів

На початок