У Чернівцях змінили керівника МіськШепу: хто ним став

У Чернівцях змінили керівника МіськШепу: хто ним став

У Чернівцях змінили керівника МіськШепу: хто ним став
. фото: Володимир Урсулян

У Чернівцях директор комунального підприємства "МіськШеп" Едуард Дущак написав заяву на звільнення. Водночас у міськраді вже призначили нового очільника, ним став Володимир Урсулян.

У коментарі Суспільному Дущак сказав, що рішення про звільнення прийняв самостійно. Звільнився за згодою сторін.

На сайті міськради повідомили про призначення нового директора. Володимир Урсулян за освітою юрист, був комерційним директором підприємства "Автогазпром" та директором "ЛПГ-Бук".

Нагадаємо, 12 березня колектив "МіськШепу" повідомив, що з боку міськради на них "чиниться тиск", а директора підприємства Дущака просять звільнитися.

"На нараді невідомий чоловік, який назвався радником міського голови, Володимир Урсулян заявив, що він буде керувати МіськШепом. А нашому директору сказав написати заяву на звільнення", — йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці підприємства.

Тоді заступник міського голови Василь Зазуляк сказав, що тиску з боку міської ради не чинилося. Втім на підприємстві дійсно бував радник міського голови Урсулян, оскільки він очолював комісію, яка проводила позапланову перевірку.

Що відомо

 • На місцевих виборах міським головою обрали бізнесмена від партії "Єдина Альтернатива" Романа Клічука.
 • Міський голова звільнив керівника юруправління Олександра Шибу. Новим керівником призначили адвоката Сергія Венгринюка.
 • Керівником Калинівського ринку став підприємець Олег Гульпак, який на місцевих виборах балотувався від партії "Єдина Альтернатива". З попереднім керівником ринку Ігорем Маслянчуком завершився контракт.
 • 3 лютого звільнили керівника департаменту містобудування Миколу Собка. Натомість призначили Андрія Тимофійчука. Він був кандидатом на посаду радника міського голови.
 • 4 лютого міський голова підписав розпорядження про звільнення з посади директора департаменту ЖКГ Володимира Бешлея. Новим директором став колишній керівник інтернет-провайдера "Langate" Григорій Прохоренко.
 • Керівницею управління медобслуговування стала депутатка від партії "Єдина Альтернатива" Наталія Калмикова. Колишнього керівника Ігоря Незборецького перевели на іншу посаду — він штатний радник міського голови з питань охорони здоров'я.
 • Депутата міськради від партії "Європейська Солідарність" Сергія Бостана призначили директором департаменту розвитку. Попереднього директора Віталія Гавриша звільнили, він оскаржує своє звільнення у суді.
 • 7 квітня призначили керівника комунального підприємства "Чернівціводоканал". Ним став бізнесмен Андрій Колесник. Його призначили за результатами співбесіди. Попередній керівник Борис Максимюк помер від коронавірусу.
 • 8 квітня міський голова Роман Клічук призначив Романа Жулепу на посаду директора комунального підприємства Спецкомунтранс. На місцевих виборах посадовець балотувався до обласної ради за партійним списком Слуги народу.
 • Директором Чернівцітеплокомуненерго став Ігор Ніколенко. З попереднім директором підприємства Олександром Меленчуком закінчився контракт.
 • Директором комунального підприємства "Міськсвітло" призначили депутата міської ради від партії "Європейська Солідарність" Андрія Шалєєва.
 • Клічук пояснив, чому на керівні посади призначає людей без конкурсу. За його словами, для проведення конкурсів немає часу, водночас з усіма менеджерами укладають контракти на пів року, після чого прийматимуть управлінські рішення.
На початок