У Чернівцях призначили очільника департаменту житлово-комунального господарства: що про нього відомо

У Чернівцях призначили очільника департаменту житлово-комунального господарства: що про нього відомо

У Чернівцях призначили очільника департаменту житлово-комунального господарства: що про нього відомо
facebook Григорія Прохоренка

Міський голова Чернівців Роман Клічук призначив нового директора департаменту житлово-комунального господарства. Ним став керівник інтернет-провайдера "Langate" Григорій Прохоренко.

Про це повідомляють на сайті Чернівецької міської ради.

Раніше Григорій Прохоренко працював у банківській сфері. На місцевих виборах балотувався в депутати міської ради від партії "Єдина Альтернатива". Був радником мера Романа Клічука з питань житлово-комунального господарства.

Читайте також: "Більше зекономимо, ніж втратимо" — у міськраді прокоментували звільнення директора департаменту ЖКГ

За 2020 рік Прохоренко задекларував 190 тисяч гривень заробітку у фірмі "Langate". Готівкою та в банку зберігає понад 40 тисяч доларів. Їздить на Mitsubishi Galant 2008 року випуску. Разом з дружиною володіє трьома квартирами в Чернівцях, а також будинком та трьома земельними ділянками у Вижницькому районі.

Попереднього керівника департаменту Володимира Бешлея звільнили за підставою "припинення повноважень". Вона передбачає виплату допомоги в сумі не менше шестимісячного заробітку.

Раніше в інтерв'ю Суспільному міський голова Роман Клічук сказав, що "просто так нікого не звільнятимуть", спочатку проведуть аудит в департаментах та на комунальних підприємствах. "Якщо після цього буде потреба, проситиму писати заяву на звільнення", — говорив він.

Що відомо

  • На місцевих виборах міським головою обрали бізнесмена від партії "Єдина Альтернатива" Романа Клічука.
  • Міський голова звільнив керівника юруправління Олександра Шибу. Новим керівником призначили адвоката Сергія Венгринюка.
  • Керівником Калинівського ринку став підприємець Олег Гульпак. На місцевих виборах він балотувався в депутати від партії "Єдина Альтернатива". Із попереднім керівником ринку Ігорем Маслянчуком завершився контракт. У міськраді його не продовжили.
  • 3 лютого звільнили керівника департаменту містобудування міськради Миколу Собка на підставі "припинення повноважень".
  • 4 лютого міський голова підписав розпорядження про звільнення з посади директора департаменту ЖКГ Володимира Бешлея.
  • У Чернівцях звільнили керівника департаменту розвитку Віталія Гавриша.

Вибір редакції

На початок