Чернігівська міськрада оскаржуватиме рішення суду про відшкодування послуг гемодіалізу «Фрезеніусу»

Чернігівська міськрада оскаржуватиме рішення суду про відшкодування послуг гемодіалізу «Фрезеніусу»

Чернігівська міськрада оскаржуватиме рішення суду про відшкодування послуг гемодіалізу «Фрезеніусу»
. Суспільне Чернігів

Чернігівська міська рада оскаржуватиме рішення київського господарського суду, про відшкодування 1 мільйону 200 тисяч гривень за послуги клініки «Фрезеніус». Про це сьогодні на нараді у міськраді повідомив чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

За його словами приватна фірма, яка надає послуги гемодіалізу у Чернігові, подала позови до суду про відшкодування вартості послуг за 2016-2018 роки, на загальну суму близько 60 мільйонів гривень. За одним із позовів, на суму мільйон двісті, вже є рішення суду. Кошти мають виплатити з міського бюджету.

«Ми цій фірмі перерахували всі до копійки кошти, які надходили з державного бюджету. Вони розподілялися через обласний бюджет, поступали на рахунки другої лікарні і перераховувалися до копійки. Ми не маємо жодної угоди. Не може бути так, що держава каже про конкурентні закупівлі, про майданчики прозоро, про те, що повинно бути все відкрито, а судова гілка влади вказує на те, що ми повинні заплатити. Відповідно до чого заплатити?», – сказав Владислав Атрошенко.

У Чернігівському відділенні «Фрезеніусу» від коментарів журналістам Суспільного відмовляють. Там рекомендують звертатися до головного офісу клініки в Києві. У Києві Суспільному також відповіли, що поки справа у судах, її не коментуватимуть.

«На сесії будемо звертатися до генпрокуратури, до ДБР, і до вищих ланок юстиції, до Вищої ради правосуддя, щоб подивитись, чи все відповідає нормам права», – сказав Владислав Атрошенко.

Сесія міської ради запланована на 29 січня.

Нагадаємо, медичний центр «Фрезеніус», відкрився у Чернігові 15 жовтня 2010 року. Лікувалися хворі безкоштовно, послуги клініки оплачувалися із державного бюджету. Першу справу про відшкодування 1 мільйона 200 тисяч гривень фірмі «Фрезеніус», Господарський суд міста Києва задовольнив 29 січня минулого року.

Читайте також:

"У Чернігові об’єднають першу та другу міські лікарні"

На початок