Микитась звинуватив Атрошенка у причетності до розграбування «Укрбуду»

Микитась звинуватив Атрошенка у причетності до розграбування «Укрбуду»

Микитась звинуватив Атрошенка у причетності до розграбування «Укрбуду»
. ФОТО: Суспільне Чернігів

Максим Микитась, колишній президент корпорації «Укрбуд», звинуватив міського голову Чернігова Владислава Атрошенка в причетності до розграбування компанії.

Про це екс-депутат за 206 округом сказав в інтерв'ю для видання «Цензор.нет».

Так, на питання журналіста «А хто ще брав участь у розграбуванні «Укрбуда» і хто ще вам винен?», Микитась відповів, що винен багато хто, наприклад Атрошенко. Хоча останнього він вважав своїм товаришем.

«В принципі, я Влада вважав своїм товаришем. Але, коли в жовтні 2019 року апеляція взяла мене під варту з правом внесення застави в розмірі 80 мільйонів грн, на мою дружину вийшов Атрошенко і запропонував свою допомогу в грошах для внесення застави в розмірі 1,5 мільйони доларів. Готівки для застави якраз не вистачало. Атрошенко скористався ситуацією, коли я був без зв'язку, коли моя дружина була налякана, умовив її взяти гроші, і замість цих грошей переписав на свою людину, якогось Суркова, мій актив вартістю понад 5 мільйонів», - розповів Микитась.

Крім того, бізнесмен звинуватив також свого колишнього заступника, адвоката В’ячеслава Мармиша, який коли отримав від апеляції суму застави — 40 мільйонів гривень, переписав на Атрошенка всі активи Микитися. Це - понад 10 компаній.

«Переписав формально на того ж Суркова, який повністю простежується як зіц-голова у Влада Атрошенко щодо хлібних інвестицій, з дорожньої тематики. На Атрошенко переписано 40 гектарів на Осокорках біля торгового центру «Рівер Молл». Всі мої активи, оформлені на Мармиша і його людей, а це мільйони доларів, відійшли до Атрошенка. Таким чином, Атрошенко став одним з основних учасників крадіжки грошей у мене та у інвесторів «Укрбуду»», - сказав Микитась.

Нині Суспільне намагається отримати коментар Владислава Атрошенка з приводу заяв Микитася. Міський голова Чернігова сьогодні в Харкові, на церемонії прощання із померлим міським головою Геннадієм Кернесом.

Раніше Владислав Атрошенко, в інтерв'ю проекту Суспільного «Кадри», яке він дав напередодні місцевих виборів, звинуватив Микитася, що той допустив ряд серйозних прорахунків, внаслідок яких він зараз знаходиться в СІЗО і під слідством. Однією із причин Атрошенко тоді назвав алкогольну залежність свого колишнього бізнес-партнера.

Нагадаємо, Максим Микитась — бізнесмен, депутат Верховної Ради восьмого скликання та колишній президент будівельної компанії «Укрбуд», якого підозрюють у справі про заволодіння майном при будівництві квартир для військовослужбовців Нацгвардії.

Читайте також:

Вживав горілку, не з’являвся на роботі: Атрошенко розповів про прорахунки Микитася

На початок