На Чернігівщині з 1 жовтня оновили графіки погодинних відключень електроенергії. Через це черга для певного споживача могла змінитися, тому варто її знову перевірити.
Про це в коментарі Суспільному повідомила речниця АТ "Чернігівобленерго" Катерина Дроздова.
За її словами, графіки переглядаються кожного року — 1 жовтня і діють до 1 жовтня наступного року. Але цього року вони зазнали суттєвих змін.
Зокрема, деякі об'єкти критичної інфраструктури були перезаживлені, через що у черги ГПВ додалися додаткові адреси. Також з графіків була повністю виключена 20-кілометрова зона (населені пункти та об'єкти у прифронтовій зоні й біля кордонів з Росією та Білоруссю, — ред.), що також вплинуло на перерозподіл черг споживачів.
"Чернігівська ОВА за консультування із органами місцевого самоврядування, АТ «Чернігівобленерго» як оператором системи розподілу та Держенергонаглядом, оновила перелік критично важливих об’єктів, а «Чернігівобленерго» задля оптимізації процесу відключень переглянуло списки черг ГПВ, тож у них можуть бути деякі зміни. А тому ми звертаємось до всіх споживачів: будь ласка, уже зараз перевірте, чи не змінилася в оновленому графіку ваша черга", — сказала Катерина Дроздова.
Усю інформацію щодо графіків обмеження електропостачання та черг у цих графіках ви можете знайти на офіційному сайті АТ "Чернігівобленерго" у розділі "Відключення" https://chernihivoblenergo.com.ua/blackouts.
Як у Чернігові відключають електропостачання — дивіться у сюжеті:
Нагадаємо, в коментарі Суспільному 16 липня голова правління АТ "Чернігівобленерго" Сергій Фелик розповів, що в компанії працюють над тим, аби відключати електрику в будинках, де раніше цього не робили. Таким чином хочуть зробити, аби відключення були рівномірними для всіх споживачів.
18 липня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомляв, що Кабмін розширює перелік об'єктів, яким гарантують пріоритетне електропостачання. Окрім критично важливої інфраструктури, також йдеться про населені пункти та об'єкти у прифронтовій зоні й біля кордонів з Росією та Білоруссю.
Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube, WhatsApp, TikTok.