З "Охматдиту" до дитячої лікарні у Чернігові перевели 10-річну дівчинку

З "Охматдиту" до дитячої лікарні у Чернігові перевели 10-річну дівчинку

Чернігівська обласна дитяча лікарня та лікарня "Охматдит", зруйнована ракетами 8 липня
Чернігівська обласна дитяча лікарня та лікарня "Охматдит", зруйнована ракетами. Суспільне Чернігів/Facebook-сторінка "Охматдит"

У Чернігівську обласну дитячу лікарню зі столичної лікарні "Охматдит", яку 8 липня росіяни атакували ракетами, перевели одну пацієнтку. Це 10-річна дівчинка, яка родом з Чернігівської області.

Про це в коментарі Суспільному повідомила гендиректорка закладу Тетяна Лебедєва.

За її словами, дівчинка має онкологічне захворювання та потребує періодичного лікування в стаціонарі під наглядом фахівців.

"Травм, пов'язаних з вибухом, у дитини немає. Вона приїхала до нас для продовження лікування щодо свого основного захворювання", — сказала лікарка.

Також Тетяна Лебедєва додала, в разі потреби, в медзакладі є місця аби прийняти пацієнтів з "Охматдиту". Однак, наскільки їй відомо, проблему з розміщенням дітей вже вирішили 8 липня силами київських лікарень.

Нагадаємо, армія РФ зранку 8 липня атакувала ракетами дитячу лікарню "Охматдит" у Києві. Станом на 23:30 8 липня було відомо про двох загиблих та понад 50 постраждалих внаслідок атаки. Серед поранених — семеро дітей.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок