В Сухопутних військах заперечують інформацію про втечу колишніх засуджених з навчального центру на Чернігівщині

В Сухопутних військах заперечують інформацію про втечу колишніх засуджених з навчального центру на Чернігівщині

Важливо
Навчальний центр "Десна" імені князя Ярослава Мудрого
169-й навчальний центр "Десна" імені князя Ярослава Мудрого. Варта

В Сухопутних військах заперечили інформацію про втечу колишніх засуджених з навчального центру на Чернігівщині.

Про це вони повідомили 25 червня у своєму Telegram-каналі.

"Інформація про втечу колишніх засуджених, які долучились до лав Збройних сил України та проходять підготовку в одному із навчальних центрів, не відповідає дійсності. Всі колишні ув'язненні зараз проходять активну підготовку та готуються до виконання бойових завдань у своїх підрозділах", — йдеться у повідомленні.

Повідомлення про втечу у військовій формі та зі зброєю шістьох колишніх засуджених з навчального центру "Десна", що на Чернігівщині, з'явилося в інтернет-виданні Telegraf. Як повідомлялося, це була інформація з власних джерел Telegraf. За їх даними, про втечу повідомило командування військової частини командирам підрозділів навчального центру.

В Сухопутних військах спростовують інформацію про втечу колишніх засуджених з навчального центру на Чернігівщині
Інтернет-видання Telegraf. скрін з інтернет-видання Telegraf

Нагадаємо, на Чернігівщині понад 100 ув'язнених виявили бажання мобілізуватись до ЗСУ. З них 103 людини підпадають під дію закону про добровільну мобілізацію в'язнів. Станом на 14 червня 49 засуджених вже пішли служити до військових частин.

У коментарі Суспільному головна спеціалістка з питань інформаційної політики Чернігівської обласної прокуратури Марина Ющенко розповіла (станом на 14 червня, — ред.), що до суду подали 57 заяв від в'язнів щодо умовно-дострокового звільнення, 55 — отримали схвалення.

У департаменті з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції України на запит Суспільного повідомили, що станом на 27 травня у трьох закладах місць ув’язнень на Чернігівщині перебували 783 ув’язнених та засуджених.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок