По 6 годин без електрики: жителів Чернігівщини попереджають про триваліші відключення

По 6 годин без електрики: жителів Чернігівщини попереджають про триваліші відключення

Триваліші графіки відключень електропостачання
Відключення електропостачання. Getty Images

Від 24 червня на Чернігівщині НЕК "Укренерго" ввело більші норми обмежень електропостачання. Відповідно графіки погодинних відключень стали частішими.

Про це у коментарі Суспільному повідомила речниця АТ "Чернігівобленерго" Катерина Дроздова.

"На 25 червня НЕК "Укренерго" також анонсувало застосування графіка погодинних відключень з 00:00 до 24:00, причому обсяг обмежень буде більшим з 02:00 до 05:00 і з 12:00 до 23:00. Причина – зниження можливостей електростанцій виробляти електроенергію через наслідки атак", — розповіла Дроздова.
Відключення електрики на Чернігівщини: по 6 годин без світла
Таблиця графіків погодинних відключень. Чернігівобленерго

За її словами, обмеження електропостачання може бути не лише у години, позначені сірим квадратом в оприлюдненій таблиці, а і в години, позначені синім кольором.

"Тобто до прикладу, якщо першу чергу відключають з 00:00 і до 03:00, це видно за позначенням сірого кольору (у таблиці вище, — ред). Поряд синій квадратик, який попереджає про можливе відключення світла з 03:00 до 06:00. Оскільки обсяг електрики зменшено, то почастішають застосування "можливих відключень". Що разом і дає шість годин без електрики", — сказала Дроздова.

Нагадаємо, графіки аварійних відключень споживачів електричної енергії на Чернігівщині ввели 14 травня вимушено через дефіцит в енергосистемі. Це відбулося внаслідок російських обстрілів.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок