У Чернігові розпочали демонтаж зруйнованої авіаударом РФ школи №21 за кошти ПРООН

У Чернігові розпочали демонтаж зруйнованої авіаударом РФ школи №21 за кошти ПРООН

Доповнено

У Чернігові демонтують будівлю школи №21, яку зруйнувала російська армія під час авіаудару 3 березня 2022 року.

Про це повідомляє в.о. міського голови Олександр Ломако у своєму Telegram-каналі.

Виконують ці демонтажні роботи в рамках співпраці Чернігівської міської ради та ПРООНПрограма розвитку ООН, ПРООН — агентство в структурі ООН, створене на підставі резолюції Генасамблеї від 22 листопада 1965 року шляхом об'єднання Розширеної програми технічної допомоги ООН і Спеціального фонду..

"Партнери повністю їх фінансують, а також самостійно визначали підрядника, який здійснює демонтаж. Крім того, маємо з ними ще один спільний напрямок роботи. Вони придбали кілька одиниць техніки й передали їх в комунальну власність Чернігова — бульдозер, самоскид з вантажопідйомністю 32 тонн, а також навантажувач".

За його словами, наразі діти, які вчилися у школах №18 та №21, обирають для себе інші заклади освіти: №13, 14, 20, 32 тощо.

Також Ломако зазначив, що триває робота над розробленням проєкту будівництва школи в мікрорайоні Подусівка на місці зруйнованої школи №21.

"Потужність нового закладу освіти — 1 100 дітей. Там буде бомбосховище, яке збудують за всіма вимогами та стандартами. Коли буде готовий проєкт, розпочнеться робота з пошуку і залучення зовнішніх партнерів для його реалізації".

Нагадаємо, що раніше у Чернігові почали демонтувати будівлю школи №18, зруйновану 3 березня 2022 року внаслідок російського авіаудару. Роботи розпочались наприкінці травня з ручного розбирання покрівлі. Демонтаж самої будівлі за допомогою спецтехніки розпочали 11 червня.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок