Через бойові дії та негоду частково чи повністю знеструмлені 37 сіл Чернігівщини

Через бойові дії та негоду частково чи повністю знеструмлені 37 сіл Чернігівщини

Зруйновані будинки, електрики ремонтують пошкоджені мережі
Зруйновані будинки, електрики ремонтують пошкоджені мережі. Getty Images

Внаслідок бойових дій на Чернігівщині знеструмлені 2,4 тисяч абонентів у 35 населених пунктах. Ще у двох селах, Більмачівці та Неданчичах, через негоду немає електроенергії у майже 400 абонентів.

Цю інформацію Суспільному повідомила речниця АТ "Чернігівобленерго" Катерина Дроздова.

"Станом на 10 червня 14:30 через негоду у Більмачівці, що в Ічнянській громаді, знеструмлено 366 абонентів, 19 абонентів без електропостачання залишаються у Неданчичах, що у Ріпкинській громаді".

Як повідомила Катерина Дроздова, через бойові дії нема світла у селах Семенівської, Новгород-Сіверської, Сновської громад.

Скільки абонентів через негоду знеструмлені:

  • Новгород-Сіверська громада – 1 305 абонентів;
  • Семенівська громада – 644 абоненти;
  • Сновська громада – 449 абонентів.
"Також враховуються села і хутори, де люди не живуть. У хуторі Колос ніхто не живе. З села Мурав'ї також виселили людей. Дуже багато таких сіл. У нас є такі села, де немає світла півтора роки. Електрики не виїжджають туди на відновлення, бо там вже люди не живуть. Там де є можливість виїжджати на відновлення, там де залишаються жити люди, наші працівники виїжджають, але це тільки з дозволу військових. Є села, які знеструмлені частково, є села, що повністю".

Нагадаємо, після кількох масованих обстрілів по енергосистемі "Укренерго" запровадило аварійні відключення світла в усіх регіонах України. Ввечері 14 травня на Чернігівщині запровадили графіки аварійних відключень споживачів електричної енергії. Від 16 травня на Чернігівщині почали діяти графіки погодинного відключення електропостачання.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок