В останньому матчі сезону "Кудрівка" з Чернігівщини грає унічию з "Рухом-2" на виїзді

В останньому 30-му турі Другої ліги сезону 2023/2024 "Кудрівка" з Чернігівщини на виїзді зіграла внічию з "Рухом-2" зі Львова. Гра завершилася з рахунком — 2:2.

Перший гол на 27-й хвилині матчу у ворота львів'ян на добиванні забив Назар Волошин.

Рухівці відігралися наприкінці першого тайму, коли Сергій Панченко забив м'яч у ворота "Кудрівки" на 45-й хвилині гри.

Більше у першому таймі команди голів не забивали.

У другому тайм "Кудрівка" вийшла вперед на 65-й хвилині гри, коли гол від поперечини забив Єгор Коваль та встановив на табло рахунок — 1:2.

"Рух-2" зрівняв рахунок на 72-й хвилині гри. Тоді гол у ворота кудрівців забив Максим Музичук.

За підсумками сезону в турнірній таблиці "Кудрівка" зупиняється на сьомому місці з 37 очками та різницею голів -7.

Нагадаємо, що "Чернігів-ШВСМ" вилетів з Першої ліги у Другу, опинившись на дев'ятій сходинці турнірної таблиці групи "Вибування" з 23 очками, 34 забитими та 66 пропущеними голами.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.