"Чернігів-ШВСМ" на виїзді внічию зіграв з "Металістом" і вилетів до Другої ліги: яке їх місце у турнірній таблиці

Матч "Чернігів-ШВСМ - Металіст" 25 травня 2024 року
Матч "Чернігів-ШВСМ - Металіст". Професіональна футбольна ліга, скриншот відео прямої трансляції

У 10-му турі Першої ліги Вибування "Чернігів-ШВСМ" на виїзді внічию зіграв з харківським "Металістом". Гра завершилася з рахунком — 1:1.

Вже на початку першого тайму матчу "Металіст" вийшов вперед: гол у ворота чернігівців забив шостий номер — нападник Даніїл Тепляков.

А в додатковий час в першому таймі чернігівці зрівняли рахунок: гол у ворота "Металіста" забив півзахисник Віталій Ментей, що грає під номером 31.

Другий тайм пройшов без жодного попадання у ворота.

Таким чином "Чернігів-ШВСМ" вилітає з Першої ліги у Другу, опинившись на дев'ятій сходинці турнірної таблиці групи Вибування з 23 очками, 34 забитими та 66 пропущеними голами.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.