"18 днів мовчала, а потім здійняла галас": завдяки небайдужим у Чернігові з пустуючої квартири визволили кішку

"18 днів мовчала, а потім здійняла галас": завдяки небайдужим у Чернігові з пустуючої квартири визволили кішку

Кішка, яку визволили з квартири у Чернігові 24 травня 2024 року, на руках у волонтерки
Кішка, яку визволили з квартири, на руках у волонтерки. Фейсбук Kristina Kokoyeva

У Чернігові із пустуючої квартири визволили кішку. Після того, як її власниця померла, тваринка 19 днів просиділа одна, зачинена у приміщенні.

Про це Суспільному розповіла сусідка померлої Алла Артамонова.

Жінка говорить, що бабусі, яка жила у квартирі поряд, не стало 6 травня. А, оскільки родичів у неї не було, квартиру опечатали.

"Я казала, що тут має бути іще кіт, але у житлі був такий безлад, що важко щось знайти. Сусідка жила відлюдькувато і кішка теж у неї така — дика. Вона просто заховалася від нас. Поки я була зайнята, приходжу, а хлопці вже опечатали. Кажуть: ми всюди подивились, немає нікого ніде", — розповідає Алла Артамонова.

Каже: добре, що перед тим, вона залишила у квартирі сухий корм і налила води.

"Вона 18 днів мовчала, її не було чутно. А потім вчора (24 травня, — ред.) — почала нявкати. У мене були ключі від квартири, але ж вона опечатана. Тому довелося викликати поліцію. Вони приїхали і сказали, що нічим не можуть мені допомогти. Вже вночі ми з сусідкою знову телефонували на лінію "102", і знову нам нічим не допомогли".

І лише зранку, розповідає Алла Артамонова, вони сконтактували з дільничним поліції, який розв'язав проблему.

"Він вчора був за містом. Сьогодні Володимир приїхав разом зі слідчо-оперативною групою №1. Там хлопці Ярослав і Євгеній — вони розпечатали квартиру, ми відкрили, а там дихати немає чим. Кішка від нас заховалася під ванну".

Жінка каже, що про цю історію дізналися й зооволонтери Чернігова.

"Поки ще не приїхав дільничний, мені зателефонувала дівчина-волонтерка і запропонувала свою допомогу. Потім після неї ще, мабуть, п'ятеро людей телефонували й переймалися котиком. Я дуже здивована, що у нас в місті стільки небайдужих людей".

Зооволонтерка якраз і допомогла зловити кішечку, яка боялася і не хотіла іти до рук. Та забрала тваринку, щоб відвезти у ветеринарно-стерилізаційний центр.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок