Армія РФ нарощує свої угруповання на кордоні з Чернігівщиною та біля кордону із Сумщиною

Армія РФ нарощує свої угруповання на кордоні з Чернігівщиною та біля кордону із Сумщиною

Армія РФ нарощує свої угрупування на кордоні з Чернігівщиною
Російська армія. Getty Images

Російська армія нарощує свої угруповання на кордоні з Чернігівською та решті прикордоння Сумської областей.

Про це під час брифінгу в Укрінформі сказав тимчасовий виконувач обов'язків заступника начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ, полковник Ігор Прохоренко.

За його словами, російські війська на цих територіях завдають авіаційні, артилерійські удари по позиціях українських військ та цивільній інфраструктурі, застосовує БПЛА типу "шахед".

Нагадаємо, війська РФ 23 травня обстріляли з мінометів дві прикордонні громади Чернігівщини: Семенівську та Сновську. Прикордонники зафіксували 46 вибухів.

Також речник оперативно-тактичного угрупування військ "Сіверськ" Вадим Мисник 23 травня в прямому ефірі "Суспільне. Студія" сказав, що на кордоні з Чернігівщиною військові РФ заміновують свої території та відбудовують фортифікації.Фортифікація, фортифікаційна споруда — те саме, що укріплення — «дія за значенням укріпити, а також оборонна споруда, місце, територія з оборонними спорудами», «зведення укріплень, оборонних споруд; укріплення, оборонна споруда». Там розміщене російське угрупування "Сєвєр".

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок