"Чернігів-ШВСМ" вдома програв чернівецькій "Буковині"

4 травня у матчі сьомого туру групи "Вибування" Першої ліги з футболу сезону 2023/24 "Чернігів-ШВСМ" вдома програв чернівецькій "Буковині" з рахунком — 1:5.

Відкрила рахунок чернівецька команда, якій вдалося забити на 22-й хвилині матчу. Відзначився голом Андрій Андрейчук.

Вже на 28-й хвилині "Буковині" вдалося подвоїти свою перевагу. Другий гол забив Данило Гончарук.

Через дві хвилини чернігівці скоротили відставання, коли прямим ударом відзначився Дмитро Мироненко.

Одразу після початку другого тайму, на 47-й хвилині, "Буковина" знову збільшує перевагу до двох м'ячів. Рахунок 1:3 на користь чернівецьких футболістів зробив Артур Новотрясов.

На 54-й хвилині Андрейчук оформив дубль у цьому матчі, реалізувавши пенальті у ворота чернігівців, та встановив рахунок — 1:4.

А вже на 65-й хвилині Андрейчук оформив хет-трик, збільшивши перевагу до чотирьох м'ячів.

Після цього матчу чернігівці опустилися на останнє 20-те місце в турнірній таблиці та перебувають в зоні вильоту.

Наступний матч чернігівські футболісти проведуть на виїзді проти закарпатського "Хуста". Гра відбудеться 11 травня.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.