"Чернігів-ШВСМ" на виїзді програв хмельницькому "Поділлю"

27 квітня у матчі шостого туру групи "Вибування" Першої ліги з футболу сезону 2023/24 "Чернігів-ШВСМ" програв хмельницькому "Поділлю" з рахунком — 2:1.

Вже на четвертій хвилині гри центральний захисник "Поділля" Олег Веремієнко після кутового удару відкрив рахунок — 1:0.

Зрівняти рахунок чернігівцям вдалося на 26-й хвилині матчу, коли нападник В'ячеслав Койдан головою перевів м'яч у ворота хмельничан — 1:1.

Перший тайм у грі так і закінчився внічию.

У другому ж таймі свій ще один гол "Поділля" забило з пенальті на 75-й хвилині. Відзначився з пенальті Богдан Кобзар. Водночас за порушення, яке призвело до пенальті, Андрія Вересоцького з Чернігова вилучили.

Після цього матчу чернігівці залишаються на 19-му місці в турнірній таблиці та в зоні вильоту.

Наступний матч чернігівські футболісти проведуть вдома проти чернівецької "Буковини". Гра відбудеться 4 травня орієнтовно о 15:00.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.