У Чернігові протягом 1-2 травня частина громадського транспорту може не виїхати на маршрути, — Ломако

У Чернігові протягом 1-2 травня частина громадського транспорту може не виїхати на маршрути, — Ломако

Протягом 1-2 травня у Чернігові частина громадського транспорту може не виїхати на маршрути. Це пов'язано з тим, що перевізникам не виплатили частину грошей за перевезення у березні.

Про це повідомив в.о міського голови Чернігова Олександр Ломако у своєму Telegram-каналі.

З його слів, з 19 квітня нема оплати часткової компенсації за здійснені в березні громадські перевезення — дев'ять мільйонів гривень. Через це чотири транспортні компанії, які обслуговують міські маршрути Чернігова, не можуть розрахуватися за паливо, кредити та лізинг, а також виплатити заробітні плати водіям та іншим співробітникам.

"Є ризик зупинки частини громадського транспорту вже 1-2 травня. Завтра зранку (1 травня, — ред.) автобуси ще виїдуть на маршрути. Далі — баки порожні, і поки начальник Чернігівської МВА Дмитро Брижинський не розблокує проплату, заправити їх буде нічим. Я зустрічався з перевізниками, це не акція протесту або тиск. Вони просто не мають ресурсу продовжувати господарську діяльність через таку безвідповідальну позицію військової адміністрації".

Як йдеться у повідомленні, управління транспорту подало розрахунки ще 18 квітня, але станом на кінець робочого дня 30 квітня платіж досі блокується.

"Чому ж Брижинський блокує виплату коштів, на які справедливо претендують перевізники? Відповідь – земельні інтереси депутатів від партії «Слуга народу». Шляхом шантажу він вимагає від структурних підрозділів міської ради: управління земельних ресурсів та Центру надання адміністративних послуг видати дозволи на земельні ділянки та зареєструвати угоди згідно з розпорядженням, яке одноосібно видав сам Брижинський", — пише Олександр Ломако.

Cуспільне намагається отримати коментар Дмитра Брижинського з цього приводу. Його відповідь готові опублікувати у наступних матеріалах.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок