"Чернігів-ШВСМ" вдома переміг харківський "Металіст"

Матч "Чернігів-ШВСМ - Металург" на стадіоні "Юність" у Чернігові 21 квітня 2024 року
Матч "Чернігів-ШВСМ - Металург" на стадіоні "Юність" у Чернігові 21 квітня 2024 року. Професійна футбольна ліга, скрін відео прямої трансляції

З рахунком 2:1 на користь чернігівців завершився матч п'ятого туру групи "Вибування" Першої ліги ПФЛ сезону 2023/24 "Чернігів-ШВСМ"-"Металіст".

Перший гол на 21-й хвилині у ворота харків'ян забив захисник Дмитро Сахно.

На 34-й хвилині харків'яни зрівняли рахунок. Гол забив півзахисник Євгеній Рязанцев.

Перший тайм у грі закінчився внічию.

Вже у другому таймі на 57-й хвилині гол, який став переможним, забив чернігівський нападник Павло Федосов.

Ця перемога дозволила чернігівцям піднятися на передостаннє місце у своїй групі, але команда продовжує перебувати у зоні вильоту.

Наступний матч чернігівські футболісти проведуть на виїзді проти хмельницького "Поділля". Гра відбудеться 27 квітня о 15:00.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.