Вимагали хабар у директора підприємства з Чернігівщини: правоохоронці затримали підозрюваних з Держслужби з питань праці

Вимагали хабар у директора підприємства з Чернігівщини: правоохоронці затримали підозрюваних з Держслужби з питань праці

Затримання підозрюваних у хабарництві на Чернігівщині
Затримані працівники Державної служби України з питань праці за підозрою в хабарництві. Поліція Чернігівської області

Правоохоронці затримали начальника та інспектора одного з відділів державної установи з питань праці за підозрою в отриманні хабаря від директора підприємства з Чернігівщини.

Про це повідомляє поліція Чернігівської області на офіційному сайті.

За інформацією з власних джерел Суспільного у правоохоронних органах мова йде про Державну службу України з питань праці.

Слідство встановило, що посадовці інспекційної діяльності налагодили корупційну схему вимагання та одержання хабарів з місцевих підприємців. Чиновники нібито створювали штучні умови для проведення перевірок приватних підприємств. Надалі вони повідомляли керівнику підприємства, що за певну суму він може уникнути перевірки та накладання штрафу за порушення промислової безпеки й трудового законодавства.

Вимагали хабар у директора підприємства з Чернігівщини: поліцейський та вилучені кошти під час затримання
Поліцейський та вилучені кошти під час затримання. Поліція Чернігівської області

Викрили цих посадовців 24 квітня одразу після одержання ними чергової суми від керівника підприємства у розмірі 20 000 гривень.

Поліція затримала підозрюваних у хабарництві в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Слідчі розслідують кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (одержання хабаря в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Вирішується питання про обрання фігурантам запобіжного заходу.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок