3 600 гривень протягом трьох місяців виплачуватимуть травмованим чернігівцям та тим, у кого пошкоджені оселі, — Ломако

3 600 гривень протягом трьох місяців виплачуватимуть травмованим чернігівцям та тим, у кого пошкоджені оселі, — Ломако

Доповнено
Ракетний удар по Чернігову: пошкоджена багатоповерхівка
Пошкоджена багатоповерхівка внаслідок ракетного удару росіян по Чернігову 17 квітня 2024 року. Суспільне Чернігів

Чернігівці, які отримали травми під час ракетного удару росіян 17 квітня та ті, у кого внаслідок цього пошкоджені оселі, можуть розраховувати на виплати по 3 600 гривень протягом трьох місяців.

Про це розповів в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако в ефірі "Суспільне. Студія".

За його словами, ці кошти чернігівцям виплачуватимуть міжнародні партнери.

"Для того, щоб отримувати ці кошти, містяни можуть звернутися з 14:00 18 квітня до Єдиного центру допомоги в Міському палаці культури та написати заяву на отримання фінансової допомоги".

Для оформлення допомоги від міжнародних партнерів чернігівцям при собі треба мати документи:

  • паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний код;
  • документ, що підтверджує факт проживання за адресою;
  • виписка про реквізити банківського рахунку.

За його інформацією станом на ранок 18 квітня, внаслідок ракетного удару росіян по Чернігову пошкоджені 28 будинків, 419 квартир.

Ломако каже, що на прохання допомогти чернігівцям з ремонтами відгукнулися як міжнародні партнери, так й українські організації. Організація "Добробат" погодилась встановити понад 500 вікон, відповідальний за це "ЖЕК-10".

Також він зазначив, що окрема комісія обходить пошкоджені оселі, аби люди потенційно мали змогу претендувати на участь у програмі єВідновлення. За словами Ломака, наразі вдруге подаватися на єВідновлення неможливо, але міська влада звертатиметься до Кабміну задля зміни порядку.

Нагадаємо, що 18 квітня у Чернігові завершили пошуково-рятувальну операцію після ракетної атаки росіян на місто 17 квітня. Наразі про 18 загиблих людей, поранених — 78, з них четверо дітей. На стаціонарному лікуванні перебуває 37 людей.

Також за інформацією поліції Чернігівської області, за добу надійшло понад 300 заяв від чернігівців, чиї помешкання та майно пошкоджене чи зруйноване внаслідок російського удару. Правоохоронці також провели 304 огляди пошкоджених квартир і будівель та 62 автомобілі. У розгорнутих пересувних пунктах роботи з потерпілими збирають заяви та допитують постраждалих.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок