На Чернігівщині попрощалися з трьома військовими ЗСУ — Миколою Чигрином, Едуардом Асратяном та Назаром Бурдейним

На Чернігівщині попрощалися з трьома військовими ЗСУ — Миколою Чигрином, Едуардом Асратяном та Назаром Бурдейним

Прощання із загиблими бійцями на Чернігівщині
Назар Бурдейний, Едуард Асратян, Микола Чигрин. Чернігівський обласний ТЦК та СП

На Чернігівщині попрощалися з трьома військовими ЗСУ — Миколою Чигрином, Едуардом Асратяном та Назаром Бурдейним. Вони загинули у боях на Донеччині.

Про це у коментарі Суспільному повідомили в Чернігівському обласному ТЦК та СП.

Солдат Микола Чигрин народився 26 квітня 1980 року в Бахмачі на Чернігівщині. Закінчив місцеву школу № 3. Трудовий шлях розпочав у 15 років, працював на місцевому сільгосппідприємстві. Останнім часом працював у СТОВ "Прогрес".

Солдат Микола Чигрин, який загинув на Донеччині
Солдат Микола Чигрин. Чернігівський обласний ТЦК та СП

Минулого року долучився до лав Збройних Сил України. Служив на посаді командира саперно-інженерного відділення. Загинув 7 квітня 2024 року у бою на Донеччині. Провели в останній путь та поховали бійця у Бахмачі.

Старший солдат Едуард Асратян народився 1 грудня 1972 року у Варві в Чернігівській області. Працював у комунальному підприємстві "Господар" на посаді слюсаря.

Старший солдат Едуард Асратян, який загинув на Донеччині
Старший солдат Едуард Асратян. Чернігівський обласний ТЦК та СП

У перший день повномасштабної війни став на захист України. Служив на посаді старшого стрільця-оператора. Загинув 11 квітня 2024 року у бою на Донеччині. Провели в останню путь та поховали бійця у Варві.

Старший солдат Назар Бурдейний народився 18 жовтня 1983 року у селі Жукотин Івано-Франківської області. Згодом сімʼя переїхала до Дубового Гаю на Прилуччині. Навчався у місцевій школі. Далі вступив до Прилуцького агротехнічного коледжу на факультет експлуатації та обладнання систем газопостачання. Працював на будівництві.

Старший солдат Назар Бурдейний, який загинув на Донеччині
Старший солдат Назар Бурдейний. Чернігівський обласний ТЦК та СП

24 лютого 2022 року долучився до лав ЗСУ. Проходив службу на посаді номера обслуги механізованого відділення. Загинув 10 квітня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Попрощалися та поховали бійця у Дубовому Гаю на Прилуччині.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок