Заброньоване місце в УПЛ та пошук інвесторів: за яких умов може відродитися чернігівська "Десна"

Заброньоване місце в УПЛ та пошук інвесторів: за яких умов може відродитися чернігівська "Десна"

Відродження "Десни" з Чернігова для участі в УПЛ
Відродження чернігівської "Десни". Суспільне Чернігів

Керівництво футбольного клубу "Десна" шукає спонсорів для відновлення своєї участі в Українській Прем'єр-лізі та розглядають можливе повернення Олександра Рябоконя і Вадима Мельника на свої посади головного тренера клубу і спортивного директора відповідно.

Про це розповів президент "Десни" Володимир Левін в інтерв'ю "Спорт-Експрес".

Президент "Десни" з Чернігова про умови для відновлення клубу
Володимир Левін. ФОТО: ФК "Десна"
"Ми ведемо переговори зі спонсорами. Будуть гроші – буде клуб. Про конкретику говорити ще зарано. Найголовніше, що має зараз Десна – це заброньоване місце в УПЛ. Якщо ми його втратимо, то сенсу відроджувати клуб не буде, ми просто не знайдемо спонсорів".

За його словами, ймовірними спонсорами, з якими ведуть перемовини, є чернігівські бізнесмени.

Також Левін розповів, що були переговори із засновником ФК "Кудрівка" з Чернігівщини Романом Солодаренком про продаж "Десни".

"Розмова була, але не зрослося. Відновлювати клуб дорого, дешевше створити новий і почати з нуля. Сьогодні простіше взяти нову команду, побудувати новий стадіон і пройти шлях із Другої ліги в УПЛ".

На питання журналіста, чи планують відновлювати "Десну", яка грала в УПЛ до повномасштабного вторгнення, чи створюватимуть новий клуб, Левін відповів так:

"Нічого подібного. Якщо з'явиться якийсь СК "Десна", то ми до нього точно не матимемо жодного стосунку. Ми розмовляємо зі спонсорами саме про відродження "Десни" і погашення боргів. Але є проблеми. У нас зараз немає команди, немає стадіону і є борги перед групою наших ексфутболістів, але головна проблема – це Діма (румунський легіонер Константін Діма, — ред.), адже УЄФА став на його бік, і нам потрібно йому заплатити 400 тисяч євро. Поки ми не можемо врегулювати цю ситуацію і закрити трансферний бан. Якщо не вийде якось розв'язати питання, то клуб неможливо буде підняти. Поки спонсори не хочуть дивитися далі, ніж борг перед Дімою".

Якщо питання з боргом перед Дімою вдасться розв'язати, президент "Десни" вважає, що чернігівцям варто буде розпочати свої виступи у Першій лізі.

"Навіть якщо УАФ (Українська асоціація футболу, — ред.) дозволить нам стартувати в УПЛ, я вважаю, що "Десна" повинна починати хоча б із Першої ліги. Набрати футболістів на Прем'єр-лігу за пів сезону – це дуже дорого. Для цього потрібен потужний інвестор. Будемо в когось орендувати стадіон, проситися в гості. У нас у Чернігові є ділянка, де можна побудувати поле, але це на перспективу. Там є свої проблеми з перенесенням каналізації, але вони вирішувані.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок