Сховок зі зброєю та боєприпасами: нові деталі у справі про вбивство родини з Києва

Сховок зі зброєю та боєприпасами: нові деталі у справі про вбивство родини з Києва

Сховок зі зброєю та боєприпасами знайшли неподалік села Рудня Сосницької громади, що на Чернігівщині. Це сталося 2023 року у травні під час слідчих дій у справі про потрійне вбивство. Ці та інші відеодокази розглядали 29 лютого у Деснянському районному суді.

За кілька днів до того, як знайшли сховок у лісопосадці біля села Садове, що поблизу Мени, виявили тіла родини Череванів із Києва – подружжя та їхнього 4-річного сина. Їх розстріляли прямо в машині, після чого тіла поклали в яму, присипавши землею та гілками. Їхню машину знайшли спаленою за 500 метрів від того місця.

Справа про вбивство родини з Києва: обвинувачені на лаві підсудних
Обвинувачені на лаві підсудних. ФОТО: Суспільне Чернігів

На лаві підсудних зараз троє: два чоловіки та жінка. Серед них – 23-річний офіцер Головного управління розвідки. Саме він під час слідчих дій показав правоохоронцям сховок зі зброєю. У матеріалах справи йдеться про його заяву, яку у суді зачитав прокурор.

"Останній зазначив працівникам поліції, що бажає повідомити та показати місце таємного зберігання вогнепальної зброї та боєприпасів. А саме: перелічено, яких боєприпасів, і зазначено, де вони знаходяться", – зазначив прокурор Іван Гриценко.
Прокурор Іван Гриценко
Прокурор Іван Гриценко. ФОТО: Суспільне Чернігів

Під час засідання обвинувачений заперечив, що це він сховав зброю, про що йшлося у матеріалах.

"В заяві чітко вказано, що я добровільно повідомив місце знаходження [сховку], але не мого особистого. Я знаю, що та людина загинула, чий то був схрон. Я сказав, що є, і, можливо, там-то, там-то. Сказав, що бачив фотографії. На відео також зверніть увагу, що я чітко не знаю, де це знаходиться місце, бо там шукали його лісом", – сказав обвинувачений.

Також у суді дивилися відео затримання другого обвинуваченого.

Справі про вбивство родини з Києва: перегляд у суді відео про затримання обвинуваченого
Перегляд у суді відео про затримання обвинуваченого. ФОТО: Суспільне Чернігів

Сьогодні 27-річний чоловік знову заявив, що його тоді били правоохоронці:

"Затримано мене було в будинку, а відео розпочинається з вулиці. Те, що відбувалося в будинку, як допитували мене, як били, цього всього немає на відео".

Суд планує перевірити слова обвинуваченого та опитати понятих, які були присутні під час затримання.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок