Знімався в «Одруженні наосліп»: ЦВК зареєструвала першого кандидата в нардепи за 208 округом

Знімався в «Одруженні наосліп»: ЦВК зареєструвала першого кандидата в нардепи за 208 округом

Знімався в «Одруженні наосліп»: ЦВК зареєструвала першого кандидата в нардепи за 208 округом
.

Самовисуванець Олексій Оскер став першим кандидатом в народні депутати за 208 округом, якого зареєструвала Центральна виборча комісія. Таке рішення комісія ухвалила під час засідання 2 вересня.

Олексію Оскеру 35 років. Народився в селі Бездрик Сумської області. Має вищу освіту. Згідно з даними youcontrol, він є головою правління благодійної організації “БФ ОЛЕКСІЯ ОСКЕРА”. Один з керівників громадської організації «Євро столиця». Безпартійний. З 2012 по 2014 рік працював на громадських засадах помічником-консультантом народного депутата за 146 округом (Полтавська область) самовисуванця Юрія Шаповалова. З 2014 по 2019 працював на платній основі у Олексія Ленського від Радикальної партії Олега Ляшка.

За даними руху "Чесно", тричі йшов кандидатом у нардепи та депутати міськради за мажоритарними округами, жодного разу його не обрали.

Знімався в «Одруженні наосліп»: ЦВК зареєструвала першого кандидата в нардепи за 208 округом
Знімався в «Одруженні наосліп»: ЦВК зареєструвала першого кандидата в нардепи за 208 округом.

У травні брав участь у конкурсі на посаду голови Національного агентства України з питань державної служби в Сумській області. Згідно з поданою декларацією, не має ані квартири, ані авто. У 2019 році отримав 24 000 гривень пенсії, а також гонорар розміром в 61 гривню від «1+1 Продакшн». Як розповів у коментарі Суспільному кандидат в нардепи, він брав участь у проекті цього телеканалу «Одруження наосліп». В нардепи ж йде самовисуванцем.

«Мені була пропозиція від «Сили і Честі», але, при всій повазі до пана Смешка, я все-таки обрав самостійний шлях, щоб не бути нікому в цьому житті винним, в першу чергу фінансово. Тому що на моїй пам’яті, за 10 років у політиці і життя в Києві, я неодноразово був свідком, коли люди потім дуже дорого платять, іноді навіть ціною своєї кар’єри, за легкі гроші, які їм дають на вибори».

За словами кандидата, гроші на заставу він взяв із власних заощаджень, але дороговартісної кампанії не планує.

«У мене невеликий буде виборчий фонд, тому що я зробив удар на особисті зустрічі з людьми. Жодних білбордів я не буду винаймати і витрачати на це кошти. Я сам з дитячого будинку, краще я відвідаю дитячий будинок і подарую туди якісь цукерки чи необхідні речі. За мною нема Ахметова. Я скажу чесно, в мене більше 25 тисяч доларів не піде на вибори. Це максимум. Тому що дуже велику кількість уваги я буду приділяти зустрічам».

Зазначає, що до його команди долучаться лікарі й депутатка чернігівської міськради, яка була раніше членом Радикальної партії. За словами Олексія, він розраховує не тільки на гроші, що раніше заробив, а і на зв’язки, якими обзавівся.

«Я тримав ресторани, був ресторатором. Я займався довгий час політикою», - сказав він.

Читайте також:

Під логотипом «Рідного дому»: чернігівський підприємець застрахував школярів. Це підкуп?

На початок