Співпрацювали з Росією та Білоруссю: у Чернігові арештували майно підприємств на понад 1 мільярд гривень

Співпрацювали з Росією та Білоруссю: у Чернігові арештували майно підприємств на понад 1 мільярд гривень

Співпрацювали з Росією та Білоруссю: у Чернігові арештували майно підприємств на понад 1 мільярд гривень
. ФОТО: Getty images (ілюстративне)

Суд арештував нерухоме майно російських підприємств у Чернігові вартістю на 1 мільярд 37 мільйонів гривень. Підприємства співпрацювали з Росією та Білоруссю, а частину прибутків перераховували на російські рахунки. Про це повідомляє пресслужба Чернігівської обласної прокуратури.

Наразі майно готується до передачі в управління АРМА (Агентство з розшуку та менеджементу активів, — ред.)

За даними слідства, протягом 2021-2022 років приватні товариства, засновником яких був громадянин Росії, закупали волокно у Республіці Білорусь та постачали тканини російським та білоруським організаціям і підприємствам.

Водночас громадянин Росії володіє та контролює господарську діяльність групи компаній, яка виконує російські державні контракти з постачання військового одягу і спорядження армії РФ та її силових відомств.

Частину прибутків він перераховував на російські рахунки та використовував для організації діяльності групи компаній, тим самим фінансуючи дії, вчинені з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України (ч. 3 ст. 110-2 КК України).

Як стало відомо Суспільному з джерел у правоохоронних органах, йдеться про ПРАТ "Камвольно-суконна компанія «ЧЕКСІЛ»". Станом на 23 лютого 2022 року компанія мала власників з Росії. За даними Youcontrol кінцевими бенефіціарними власниками компанії є громадянин Росії Антон Громов та Приватне акціонерне товариство "Менеджінг компані", яким також володіє Громов.

Суспільне готове оприлюднити позицію представників підприємства у наступних публікаціях.

Читайте також

Будинок правосуддя в Ічні продають за понад 800 тисяч гривень

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок