Міську військову адміністрацію в Чернігові створили за поданням глави ОВА Чауса

Міську військову адміністрацію в Чернігові створили за поданням глави ОВА Чауса

Доповнено
Міську військову адміністрацію в Чернігові створили за поданням глави ОВА Чауса
. ФОТО: Суспільне Чернігів

Чернігівську міську військову адміністрацію президент України створив за поданням начальника Чернігівської ОВА В'ячеслава Чауса. Про це він особисто повідомив під час представлення начальника Чернігівської міської військової адміністрації Дмитра Брижинського.

"Ми проаналізували рішення суду, ми проаналізували стан керованості містом після рішення суду, подивилися спільно з військовими безпекові питання, воєнну підготовку міста, до оборони, в тому числі. І це стало підставою для мого подання".

Нагадаємо, що 1 лютого 2023 року за тиждень до створення військової адміністрації в Чернігові, В'ячеслав Чаус в інтерв'ю Суспільному казав, що навіть за умови відсторонення Владислава Атрошенка від посади, є посадова особа, яка його замінить, зокрема секретар Чернігівської міськради Олександр Ломако.

На питання журналіста, чи Чернігівська міськрада поки спроможна виконувати свої повноваження, начальник ОВА тоді відповів: "Те, що я бачу на сьогодні — так".

За словами Чауса, досвід полковника Брижинського має дозволити ефективно виконувати на цій посаді всі завдання, які перед ним поставив Президент України Володимир Зеленський.

Дмитро Брижинський
Дмитро Брижинський. ФОТО: Суспільне Чернігів
"При зустрічі президент чітко визначив задачі, на які потрібно звернути увагу в місті. Тому головним напрямком нашої спільної роботи буде покращення безпекового середовища. Кожен громадянин міста повинен відчувати себе безпечно і комфортно. Я думаю найближчим часом ми зустрінемось з кожним керівником структурного підрозділу, де я чітко поставлю задачі. Надалі життя покаже, як ми будемо виконувати поставлені задачі", — сказав під час представлення Дмитро Брижинський.

Начальник Чернігівської ОВА сказав, що зараз буде діяти перехідний період, під час якого буде відбуватись взаємодія міської військової адміністрації та міськради.

"Ми як орган місцевого самоврядування, як міська влада, абсолютно щиро готові сприяти в реалізації всіх завдань, про які було сказано в плані підвищення обороноздатності міста. Я зі свого боку та від імені колективу гарантую абсолютно нормальну, конструктивну співпрацю в усіх напрямках, в яких ми з вами будемо працювати", — зазначив виконувач обов'язків міського голови Чернігова Олександр Ломако.

Нагадаємо, що 17 лютого Дмитра Брижинського призначили начальником Чернігівської міської військової адміністрації, згідно з розпорядженням президента України №19/2023-рп від 17 лютого.

Детальніше дивіться у відео:

Читайте також

Введення військової адміністрації у Чернігові. Хронологія заяв

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок