Чаус розповів, за яких умов росіяни можуть піти у повторний наступ на Чернігівщину

Чаус розповів, за яких умов росіяни можуть піти у повторний наступ на Чернігівщину

Чаус розповів, за яких умов росіяни можуть піти у повторний наступ на Чернігівщину
. ФОТО: gettyimages (Фото ілюстративне)

Чернігівщина розпочала готувати фортифікаційні споруди та оборонні рубежі на кордоні з РФ та Білоруссю одразу після відступу росіян у квітні 2022 року та продовжує це робити цьогоріч. Про це розповів начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус в інтерв'ю Суспільному.

"Навіть якщо такої прямої загрози ми не бачимо, то ми зупинятись не будемо, бо ворог має розуміти, що сюди ходити не треба. Ми їх зустрінемо, вб'ємо, і далі першої берізки ніхто нікуди не просунеться. Або якщо просунуться, то вже в конвульсіях до другої берізки".

За словами Чауса, загроза наступу на Чернігівщину зникне лише тоді, коли Україна переможе у війні з росіянами.

"Я для себе особисто розумію, що чим менше ворог матиме успіху на сході та півдні нашої країни, чим більше ми там йому будемо давати відсіч, тим більше шансів, що вони підуть з інших фронтів, зокрема з півночі".

На думку начальника ОВА, основною мотивацією окупантів може стати розосередження та відволікання українських військових частин.

"Буде наступ чи ні? Можливо буде. Передбачити як буде діяти ворог дуже важко. Сказати, що в нього є зараз зосереджені сили або угрупування достатні для того, щоб йти в наступ, то цього немає. Але я про це вже неодноразово казав, що потрібно не так багато часу, щоб таке угрупування з'явилося".

Читайте також

"А куди виїжджати?": жителі Ягідного, що на Чернігівщині, про ймовірний повторний наступ росіян

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок