У Чернігові ввели обмеження на продаж алкоголю

У Чернігові ввели обмеження на продаж алкоголю

У Чернігові ввели обмеження на продаж алкоголю
. ФОТО: Суспільне Чернігів

У Чернігові замість повної заборони на продаж алкоголю ввели певні обмеження. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради на своєму засіданні 20 квітня.

Отже, згідно рішення, на території Чернігова обмежується час продажу міцних алкогольних напоїв. Їх можна буде реалізовувати тільки з 8:00 до 13:00 години щоденно, враховуючи вихідні та свята.

Щодо слабоалкогольних напоїв, пива та вин, то їх продаватимуть з 8:00 до 17:00 години також щоденно, враховуючи вихідні та свята.

Крім того, цим же рішенням забороняється продаж міцного алкоголю службовим особам правоохоронних органів, військовослужбовцям Збройних Сил України, Національної гвардії України, територіальної оборони, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, інших військових формувань та особам зі зброєю, а також особам віком до 21 року.

Власникам торгових об’єктів необхідно привести свою діяльність у відповідність до вимог цього рішення, а також забезпечити наявність інформаційних табличок про заборону продажу пива, слабоалкогольних напоїв, алкогольних напоїв, вин у вказаний цим рішенням час та відповідним категоріям осіб.

Контроль за виконанням цього рішення здійснюватимуть сили правопорядку та КП "Муніципальна варта".

Рішення набуває чинності з 20 квітня 2022 року.

Нагадаємо, на Чернігівщині 16 квітня зняли заборону на продаж алкогольних напоїв, яка тривала з 26 лютого. Таке розпорядження видав начальник обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус.

Водночас, деякі громади продовжили цю заборону. Зокрема йдеться про Новгород-Сіверську, Семенівську та Ніжинську громади.

Читайте також:

У Чернігові введуть випробувальний термін для продажу алкоголю

На початок